Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzek! Nem vagytok frusztrált...

Szüzek! Nem vagytok frusztráltak, ingerlékenyebbek esetleg, hogy 20-on felül még szűzek vagytok?

Figyelt kérdés

Az, hogy akit kinéztetek, jóban vagytok mással jár, esetleg, ha nem jár senkivel, akkor se rád gondolt, csak jót dumáltok.


Az, hogy nem vagytok jóképűek, jó testalkatú , így a lányok észre sem vesznek szinte.


Mert én szűz vagyok, nagyon kedves, leállok bárkivel dumálni, lányokkal is beszélgetek, bókolok, de semmi. Tisztelem is őket, igyekszem normálisan viselkedni.


Na de én is szűz vagyok, 21 éves, és már kanos, bevallom, szexelnék, és emiatt úgy érzem frusztrált, ideges. Olykor szívesen levezetném szexuálisan az energiámat (pozítiv értelemben).

Nálatok nincs ilyen?



2013. jan. 25. 20:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%

Én is szűz vagyok, képzeld még a horoszkópom is az! :D

Néha az ember elgondolkodik ilyeneken, aztán eszébe jutnak a csalódások, és már nem is izgatja! 20/f

2013. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Attól még,hogy valaki szűz,az nem azt jelenti,hogy ocsmány is.
2013. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%
Én is 21, szűz és reménytelen eset. Lett volna lehetőségem szexre, mégis elbaltáztam, sosem lesz ilyen többet.
2013. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
76%

A szüzesség és a kinézet csak nagyon gyér összefüggésben van egymással.

A szüzesség nem azt jelenti, hogy ne lenne kivel dugi, csak van, aki igényesebb, más meg lefeszik bárkivel, akinek p*nája van.

Az, hogy milyen érzés fog el, ha álmaink nőjét mással látjuk, annak semmi köze a szüzességhez.

2013. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
50%
Mán' hogyne lennék az.
2013. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%

Az a helyzet, hogy jó nő vagyok. :D (tudom, beképzelt ribanc is...)És sokan akarnak meghódítani, ennek ellenére szűz vagyok.


De mivel ez saját döntés, így abszolút nem vagyok frusztrált, és nem is bánom.

Egyébként millió pasi próbálta már nekem előadni a "lúzer vagy" szöveget, miután visszautasítottam a "szűzoltási" kezdeményezésüket.


Próbáld meg máshogy fölfogni a dolgot, barátkozz meg valahogy a helyzettel. Úgy nem fog zavarni. :)

2013. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
60%

... továbbá a frusztráltság és az ingerlékenység sem a szüzesség függvénye.


De talán nem sajnáltatni kellene magad, hanem kicsit összekapni, és nekivágni csajozni.


Egyébként meg úgy siránkozol, mint aki 60 éves és még nem látott p*ncit. Persze, tudom, manapság már "ciki", ha valaki 14 éves kora után még szűz... szerintem meg az a ciki, hogy mindenki hajt, mint egy lóversenyben.

2013. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván vágyom a szexre, de abból a szempontból nem zavar a szüzességem, hogy még nem találtam meg azt, akivel kölcsönösen szeretnénk egymást, egyéb esetben pedig nem tudom elképzelni a testiséget. 21L
2013. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Persze, van a duma, hogy majd az igazi, meg így, meg úgy, de hát ilyen fiatalon "élni" kéne.


Többiek is ezt teszik, és most nem csordaszellem, vagy utánozáson van a hangsúly.


Szexelnék, tapasztalatot szereznék, kipróbálnám stb. , de hát nem jön össze.

2013. jan. 25. 20:31
 10/32 anonim ***** válasza:
70%
Már megszoktuk.........
2013. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!