Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vegyem rá a barátomat,...

Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
Ő még szűz,és eddig csak izgatással kényeztettük egymást.(ujjazott én meg kivertem neki stb stb...) Viszont nekem ez már elég unalmas,kicsit többre vágyom.Már szóba hoztam neki és erre csak az volt a válasz,hogy mosolygott és mondta,hogy még azt sem tudja,hogy az óvszert hogyan kell felhelyezni...Mondtam neki,hogy olvasgasson róla a neten meg adtam neki egy papírt amit a Durexhez adnak :D Azon is rajta van,hogy hogyan kell feltenni.Már kezdeményezni is próbáltam de azt mondta hogy "nanana" és kérdeztem tőle,hogy mi a baj? Erre csak annyi volt a válasz hogy huncut vagyok és kiment pisilni..Úgy érzem egyre jobban halad a dolog,eddig tök gyengén csinált mindent,viszont az ujjazása valami isteni lett...De már nagyon várom azt a napot mikor tényleg egymásé lehetünk és érezhetjük egymás közelségét.

2013. jan. 8. 22:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
nem 14 évesek vagyunk :D én most január 14.-én töltöm be a 18at :) ő meg 17
2013. jan. 8. 23:08
 12/23 Mókusgyilkos ***** válasza:
10.: GG :D amikor nekem volt wowos bnőm akkor még csak BC volt :)
2013. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Végülis lehet igazatok :D sex közben kellene elérni a Paladinommal a 80-as szintet, örökké emlékezetes lenne :D
2013. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Péniszét láttad már nem lehet hogy azt szégyenli?
2013. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

hát besz@rok mókusgyilkoson meg a társán:))))

Kérdező:


Szerintem mondd meg neki, hogy mostmár ne féljen a dologtól, lassan amúgyis 18 és háát te már kívánod és majd segítessz neki felhúzni azt a gumit. Nem nagy dolog ! Jön az ösztönösen ;)

2013. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

láttam már a péniszét igen... :D nem kicsi neki,teljesen átlagos. :)

megpróbálok vele beszélni..

2013. jan. 8. 23:33
 17/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem menjél el disznóbelet mosni jó? Nemhogy velem répáznál, úgy helyre raknálak, hogy japánul megtanulnál.
2013. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Mókusgyilkos!

Sírok rajtad!!25 is ment volna csak uccsó bossnal dc...:D

2013. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
hát így hogy nincs szégyelnivalója akkor tényleg csak azt tudom mondani hogy egy nyomorék ,férfi nem szégyene, szerencsétlen ,béna, röhejes, majom, balf*sz
2013. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Igyatok egy kevés alkoholt, az oldja a gátlásokat. Bár ha megujjazott, te meg kiverted neki, nem sok gátlás lehet bennetek...viszont a (kevés) alkohol akkor is sokat segíthet.


Egyébként elmondhatnád neki egy beszélgetős este alkalmával, h te többre vágysz mint sima ujjazás. Tudod a párok szoktak beszélgetni is egymással, nem csak szexelni. :)

2013. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!