Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki 20 évesen, hogy nem volt...

Ciki 20 évesen, hogy nem volt még barátom és szűz vagyok? 20L

Figyelt kérdés
Néha kínosnak érzem a dolgot...:/
2013. jan. 6. 17:21
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
Nem kínos de azért randizgatni kezdj el mielőbb, de azt hogy még szűz vagy becsüld meg, majd visszasírod egyszer ha máshogy teszel.. ÉS ennek az okos "Kék"-nek v ki a ráknak üzenem hogy: Miért az normális hogy 13-14 évesek baszassák szarrá magukat, azért a kérdező cseppet irigylésre méltóbb mint az előzők.
2013. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Járj velem! Nem sokáig leszel még szűz! :D


De am jó dolog szerintem, bár mint a gyémánt, olyan ritka az ilyen lány... Értékes lány lehetsz, és ami még szimpibb, hogy kihívás vagy, nem csak hús :D

2013. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 21L vagyok és hasonló cipőben járok. Személy szerint 19-20 éves koromban tudtam volna először magamat komoly párkapcsolatban elképzelni, ami nyilván már szexszel is járt volna (ha már annyi idősem összejött volna), nem csak "kézenfogva járkálunk a Bélával az utcán" és hasonló dolgokra gondolok. :) Na most akkor mi van? Szerintem mindenkinek megvan a maga ritmusa, nincs olyan, hogy normális vagy nem normális, ugyanígy vannak olyan emberek, akik szerencsésebbek a szerelemben, és vannak olyanok, akik kevésbé. Van aki azt élvezi, ha állandóan társaság veszi körül, következésképp több alkalma van ismerkedni, van aki pedig nem milyen. Mért lenne ettől kevesebb, vagy mindenképpen abnormális?


Én személy szerint nem érzem kínosnak, ha valaki szeret engem, az önmagamért szeressen, azért, aki vagyok. És bízom benne, hogy léteznek még olyan emberek, akik nem ilyesfajta tények alapján ítélkeznek a másik felett, rögtön mindeféle megalapozatlan elméleteket gyártva, anélkül, hogy ismernék őt, ill. tudnák, miért alakult úgy az élete ahogyan éppen alakult.

2013. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%

Én is hasonló helyzetbe vagyok.

És én is csomót gondolkozok rajta, hogy nem e az( ciki).

De itt mindenki azt írja, hogy nem,nem gáz.

De szerintem azért, a legtöbb ember ilyen korba már,nem az, és ez miatt furcsán néz ránk a társadom, holott szerintem, meg inkább az a gáz, hogy egyesek 12-13 évesen elvesztik.

2013. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi az oka. Ha így akartad, akkor nem gáz, viszont ha annak érzed, akkor valamit rosszul csináltál.


Egyetemista vagy? Eljársz szórakozni? Ha igen, hova, kikkel, milyen időközönként? Mesélj kicsit, különben senki nem tud semmit javasolni (azon kívül, hogy a sok perverz idióta privátot küld, hogy majd ő megdug)

2013. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Nem ciki, de attól is függ a kellemetlensége, hogy miért történt eddig így. Ha kétségbeesetten vágysz kapcsolatra, szexre, epekedsz, és nem teszel semmit, baj van. Ha próbálkozol, és nem sikerül soha, baj van. Ha egyszerűen eddig nem foglalkoztatott annyira ez, mert vannak fontosabb dolgok is számodra az életben, és úgy érzed, még ráér, csináld továbbra is, ami neked jó.


21/L

2013. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nemciki, Kéék egy b@rom ne foglalkozz vele, előbb utóbb összejön én az ilyeneket jobban szeretem mint azokat akiken átmegy a fél város.

18/F

2013. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, csak én 2 évvel idősebb vagyok mint te. Szerintem nem ciki, bár sokan biztos annak tartják...

22L

2013. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
nem az ha a férjednek akarod adni a szüzességed ;)
2013. jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Szerintem nem ciki! Nekem sem volt még barátnőm és én is szűz vagyok, valamikor én is kínosnak érzem.

De örülnék, ha megismerkedhetnék egy hasonló lánnyal. 21F

2013. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!