Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves vagyok nem volt még...

17 éves vagyok nem volt még komoly barátom és szűz vagyok. (nem vagyok csúnya sőtt! Csak nem állok le az első jöttmentel :D) A többiek szerint ez gáz. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

na akkor mutasd magad, még a szép lányok sem tartják magukat szépnek..

a többit szerintem mindenki lesz@rja

2013. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A többiek hülyék.Akik a médián nőttek fel és onnan vettek tévképzeteket.

Egyáltalán nem gáz.Ez lenne a normális.

2013. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Jobban fognak később becsülni! (F)
2013. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem gáz sőt örülj neki hogy te nem áltál be abba a sorba!
2013. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem is kell leállni az első jöttmenttel. De szerintem sem lehetsz túl szép.
2013. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem b*szd pofán aki ezt mondja.
2013. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
jöttment? hát gáz ha igy ledegradálod csori udvarloid....bár ha nem érzel irántuk semmit akk mind1...hát 17 évesen még nem baj ha szüz vagy:Psőt az inkább dicsőség hidd el.és majd egtalálod az igazit de a leirtakbol azt vezsem ki hogy válogatos vagy nagyon...de vajon van rá okod?...gondolkozz el ezen vagy rakj/küldj képet...és ha nem 10/10 es vagy akk veddészre a többi fiut is ne csak a tökéletesnek látszoakat:P
2013. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Messziről jött ember......mutass képet!
2013. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Többiek egy idióták. Várd meg az "igazit" aki tényleg az igazi és azzal ha felkészültél rá,és ha te is akarod. . Többiekkel ne foglalkozz, nem gáz egyáltalán hogy 17évesen szűz vagy valaki még 20évesen is szűz és az sem gáz. Legalábbis az én értékrendem szerint. Inkább az a gáz hogy a 14-15 évesen már b*sznak,sz*pnak, és ezzel dicsekednek.
2013. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nem gáz mé lenne az.

csak figyelgesd magad körül a pasikat, és olyat válassz, aki boldoggá tud tenni. ne olyat aki külsőre első osztályú.

és nem fogsz csalódni sem

2013. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!