Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves vagyok nem volt még...

17 éves vagyok nem volt még komoly barátom és szűz vagyok. (nem vagyok csúnya sőtt! Csak nem állok le az első jöttmentel :D) A többiek szerint ez gáz. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 20:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat :) nem rakok fel képet de megnyugodhattok nem vagyok bányarém mindig akad valaki aki udvarol de válogatós vagyok csak kiakadtam hogy beszóltak hogy gáz 17 évesen szűznek lenni
2013. jan. 4. 20:36
 12/18 anonim válasza:
100%

Hát akkor elmondom az én történetemet, én soha életemben nem csókolóztam senkivel és nem is volt barátom egészen 16 éves koromig, állandóan piszkáltak hogy ilyeneket én nem csinálok, hát nem mondtam el nekik, mindig azt mondtam hogy persze persze volt, csókolóztam vele. végül 16 évesen lett barátom, vele csókolóztam először vele táncoltam diszkóban először és vele veszítettem el a szüzességemet. Egyáltalán nem bántam meg, sőt erre magamban rettentően büszke is vagyok. Tarts ki majd jön az igazi akit tényleg szeretsz, aki tényleg értékel, lesz még időd bepótolni a sok dugást meg kefélést, de azt valaki olyaskivel tedd akit teljes szívedből szeretsz

18/L

2013. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem 20 évesen lett először barátom, korábban egy-két fiúval randiztam, de csak ennyi. Elég sokan vannak a környezetemben, általában az értelmes lányok, akiknek egyszerűen nincs jelenleg, vagy nem volt még barátjuk.

Nincs ebben semmit se szégyellni.

2013. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

mondjuk ha válogatós vagy, akkor jó darabig lehet várnod a tökéletes pasira.


képet miért nem küldesz? és egerbe lakom ha érdekel, így ha nem itt laksz nem ismerlek úgy sem :)

2013. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ne rohanj a világ után, mert azzal csak árthatsz magadnak.
2013. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
aki szerint ez gáz, az egy ordas k*rva, és pár év múlva egy elhasznált lyuk lesz esetleg abortusszal
2013. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok énis. Mármint ennyi idős meg minden, csak nekem nem mondják hogy gáz. Én inkább csak szarul érzem magam, hogy a környezetemben mindenkinek van párja, és arról beszélnek hogy milyen jo stb, én meg csak lesek mint Zoli a moziba..:DD (és amugy énis nagyon válogatós vagyok)
2013. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
NEM GÁZ! Én 18 évesen vesztettem el, és akkor sem a jó emberrel pedig arra vártam az "igazira", de azóta van egy barátom akivel 8 hónapja együtt vagyok és őt tekintem "az első igazinak"...:)
2013. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!