Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Pasik, őszintén! 22 éves lány...

Pasik, őszintén! 22 éves lány vagyok és szűz. Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
Volt már rá lehetőségem, de valamiért nem akartam. Nem vagyok csúnya, sőt sokan próbálkoznak is. Ti mit szólnátok ha megismerkednétek egy ilyen lánnyal és ez kiderülne?
2013. jan. 4. 14:23
1 2 3
 11/26 laci911 ***** válasza:
71%
Én 22 leszek és szintén nem voltam nővel nem vagyok sem csúnya sem ki gyurva.....talán lett volna rá lehetőség de spiccesen nem a leggjobb,én azt tanácsolom ,hogy hagy majd jön valaki aki esetleg tetszhet...ha nem most akkor majd...
2013. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék egy ilyen lánynak!


24/f

2013. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Összetenném a két kezem egy ilyen jellemileg erős barátnőért/feleségért, aki ráadásul szép is!
2013. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
6%
Ha egy hasonloan szüz sraccal jösz össze, az ugy idealis. Egyeb esetben lehet hatrany, mert ilyen korban mar nem csak almalevet iszogatva beszelgetnek a partnerek. Bar 22 evesen erettebb az ember mar, szoval könnyebben feldolgozza artatlansaga elvesziteset, ellentetben egy 17 evessel. Igy gördülekenyebb a folyamat, tehat nem is annyira problemas.
2013. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem ciki,nem is volt,és nem is lesz az.ha te nem akarod a szexet akkor ne is csináld.
2013. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
80%
Ciki a kérdésed. Nagyon szégyelsz önmagad lenni? Ja, mert hogy ma nem divat a szüzesség. A divat arra való, hogy leszarjuk.
2013. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

haggyuk már ezt a divatbol kú..ást,nem divatbol kell

cumiztatni hanem azért mert nagyon jóóóóóóóó,mondom ezt

ugy hogy még soha nem cumiztak le pedig 21 vagyok egy

nőm se volt még

2013. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
61%
Csak nem ciki, én csak 20 éves vagyok, de amilyen barátaim voltak, nem kizárt, hogy még szűz leszek annyi idősen, mint te.
2013. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
41%
Senkise szarja le,hogy nő létedre szűz vagy e vagy nem. Kutyát nem érdekel. Sajnos a nők viszont röhögik ha a férfi mert az lenni 20 felett. Ez is a nők előjogai. Fene essen beléjük... De puncsoljatok azért neki okoskák.
2013. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem nem.


Én pl. hosszú kapcsolatnál ezt teljesen semlegesen ítélem meg. Nem befolyásolja szerintem sem a személyiségedet, sem a külsődet...

2013. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!