Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek meddig nem ciki...

Szerintetek meddig nem ciki egy lánynak amíg nem volt fiúval?

Figyelt kérdés
Nem magam miatt kérdem hanem csak érdekel.

2012. dec. 7. 21:13
 1/9 anonim válasza:
0%
10
2012. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ameddig annak nem tartja.
2012. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

88


(De Gazsi szerint beragadt a billentyű áz élőbb... ;) )

2012. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem soha nem "ciki", főleg, ha oka van.

Azért a teljes igazsághoz hozzátartozik, hogy aki még 22-23 fölött szűz, arra én is szoktam furán nézni, pedig tudom, hogy nem kellene.

2012. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem az a véleményem hogy semmilyen korban nem ciki, maximum szokatlan. 20 év fölött azért már nagyságrendekkel kevesebb szűz lány van, tény, de ha esetleg valaki ezen kevesek közé tartozik, abban sincsen semmi kivetnivaló.

Egyéni döntés/lehetőség hiánya az egész, nem verseny ez :)

2012. dec. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Inkább előny. Az első nagy szerelemre tartogasd, nagyon fog neki örülni. Tapasztalatot pedig együtt szereztek majd.
2012. dec. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a ciki, hogy már sokan azt hiszik, hogy a tízes éveik elején kötelező elveszíteni a szüzességüket! Az sosem ciki, hogy nem voltál fiúval, hiszen azt jelenti, hogy egy tisztességes, nem könnyen kapható lány vagy, és vársz az igazira! Ez pedig csak tiszteletre méltó!
2012. dec. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Akkor legyél először egy fiúval amikor nagy szerelmesek vagytok egymásba és nagyon jól érzitek magatok együtt. Am mindegy h 17 20 25 stb. vagy . A lényeg h cak akkor amikor van kivel lés amikor mind a ketten ugy érzitek...
2012. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ameddig meg nem ismersz engem!:)
2013. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!