Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van 1 barátnöm 20 éves és azt...

Van 1 barátnöm 20 éves és azt álitja szüz 1 éve vagyunk együt szilveszter este be nyultam a bugyijába elég nedves volt és az egyik ujam csak simán ment neki befele meg sem érezte kb 3 cm-re és szüz hártya nem volt sehol Akor mi az igaz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 00:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
miért, te talán tudod? :D
2013. jan. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Nem az számít szűznek akinek van szűzhártyája, hanem az aki még nem szexelt!
2013. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
hát igen, nincs minden csajnak szűzhártyája... de attól sztem gyanús a dolog... de ha zavar ez téged, hogy szűz-e, akkor ülj le vele, és beszéld meg vele, hogy mi a helyzet, és tárd fel neki a kétségeidet, és mondd el neki, hogy te tudni szeretnéd az igazságot, mert fontos ez neked... ha erre is hazudozik és tereli a témát, meg nem tudom, akkor ott bajok vannak abban a kapcsolatban (mondjuk sztem ez már önmagában is gáz, hogy nem bízol benne)... bocsi, remélem nem voltam sértő ,de ez a véleményem
2013. jan. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
aha értem hát az lesz hogy el beszélgetek vele..
2013. jan. 5. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!