Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen tornagyakorlatot...

Milyen tornagyakorlatot végezzek, hogy a szűzhártyám biztosan átszakadjon? ( értelmes válaszokat várok )

Figyelt kérdés
Vannak konkrét tippjeitek? Honnan fogom tudni, hogy teljesen átszakadt-e és nem csak félig? Tudom, hogy baleset vagy torna miatt lehetséges ez. Balesetet inkább nem szeretnék...

2012. ápr. 30. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes válaszokhoz először is értelmes kérdések kellene feltenned ! Ez valami hülye kamukérdés akar lenni?

Miért akarod így elveszteni? Nem, tudod mit, erre nincs ésszerű magyarázat, normális válaszokban pedig ne reménykedj sorry... A szűzhártya arra való, hogy egy fiú szakítsa át. Ha azt gondolod, hogy ez ciki, hogy még szűz vagy 12 évesen, akkor közlöm, hogy nem ciki ! Még ha minden más lánynak is megvolt már az osztályba! Hogy mik vannak.....

2012. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szexelhetnél.
2012. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a normális, ha 17 évesen veszíted el. Addig várj.
2012. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki tudna pontos tornagyakorlatokat erre a célra, megosztaná velem? Értelmes, használható válaszokat szeretnék kapni.
2012. máj. 2. 19:41
 6/10 anonim ***** válasza:
A "hagyományos" módszer mért nem érdekel? :D Nem értelek, megmagyaráznád, hogy miért így akarod "elveszteni"?
2012. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Miért így akarod elveszíteni?
2012. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát drága szerintem a tornagyakorlatoktól vagy a lovaglástól átszakadt szűzhártya az egy nagy kamu. Tornáztunk, szertornáztunk nálunk 30 lány volt egy csapatban és bizony mindannyian "megszenvedtük" az első szexet. Senkinek sem szakadt el a szűzhártyája a tornától, voltak akik tampont hsználtak, de nekik sem a tampon szakította át a szűzhártyájukat.


Engem még baleset is ért, egy elhibázott ugrás következtében visszaestem a gerendára lovaglóülésbe gondolhatod milyen jól esett. -azt hittem ott ájulok el a fájdalomtól- A hártya nem sérült meg. Majd sok-sok évvel ez után akkor szakadt át mikor a fütyi már több mint a feléig bent volt.

2012. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

előző, az, hogy nálatok nem szakadt el állítólag senkinek,nem jelent semmit. speciel én meg azt nem tudom, hogy mikor és hol hagytam el, mert az első szexnél már nem volt semmi gond, se vérzés, se nehéz behatolás, se megszenvedés, semmi.

ettől függetlenül, a kérdező butus, az is lehet, hogy nincs is már meg neki.

2012. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van olyan is akinek egyáltalán nincs is hártyája mert nem fejlődik ki.
2012. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!