Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Biztos jó ez így?

Biztos jó ez így?

Figyelt kérdés

Szerintem én és a barátom kissé gyorsan haladtunk a kapcsolatunkban korunk ellenére. (mind a ketten elsős gimisek vagyunk)

Már az 1 hónap után volt a tapi és most 2,5 hónap elteltével már kézimunkáztam is. Eleinte rosszul éreztem magam miatta de már nem érdekel. Szerintem ha így folytatjuk, akkor 2013-at szüzesség nélkül fogjuk nyitni.


A kérdésem igazándiból az lenne, hogy ti mit mennyi idő után engedtetek/csináltatok?



2012. dec. 26. 08:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
A címre válaszolok. Nem biztos.
2012. dec. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kolompár Achillesz

köszönöm....egyébként ha trollkodni akarsz akkor menj a Facebook-ra vagy olvass Trollface-t, ok? De engem kímélj meg

2012. dec. 26. 08:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó, én nagyon örültem volna a szexnek annyi idős koromban. Most persze csak azt mondhatom, mint a többi álszent nagykorú társam, hogy csúnya-csúnya dolog, ilyen fiatalon fúj. Szerintem ha már elég érett vagy agyilag, hogy eszedbe jusson az óvszer használata és elég nagy a pöcörőd, fel tudod magadnak húzni és nem esik le menet közben, akkor csináljátok. Van aki 20 évesen is seggbarom és nem jut eszébe ilyen alapvető dolog sem. Nem haladtok gyorsan, első barátnőm 16 éves volt és kapcsolatunk 2. napján szexeltünk, mert már mindketten ki voltunk éhezve.
2012. dec. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Mi a trollkodás? Kérdeztél, válaszoltam. Ha nem vagy kíváncsi a válaszra, nem kell kérdezni.
2012. dec. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ha bízol benne semmi gond nem lehet.. én másfél hónap után csináltam neki először, bár ez még csak múlt héten volt..

én bízom benne.. 6 éve ismerem a barátom .. tudom hogy nem fog kihasználni és nem csak azért kellek neki hogy szexelhessen.

2012. dec. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

08:27

Igen én is így gondolom :) szerintem is ennek egy része a fejben dől el, hogy ki milyen érett ilyen szinten. Van eszem, óvszer nélkül még ha olyan hatalmas vágyat is éreznék se mennék bele az esetleges betegségek és terhesség miatt. Inkább a tanulásra szeretnék koncentrálni és nem a babázásra


Kittiiiiiii

Én csak szeptember óta ismerem a barátomat de szinte mindig együtt vagyunk. Kolisok vagyunk és osztálytársak is. Bízom benne, hogy nem csak arra kellek, mert már lett volna arra lehetősége, hogy lefeküdjön velem (amikor én részeg voltam és nem tudtam magamról) DE ő nem tette :) Hiszem, hogy vele lenne a legjobb elveszítenem valamikor

2012. dec. 26. 08:41
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Gyorsan felnőnek ezek a gyerekek. 15 évesen már annyit isznak, hogy nem tudnak magukról, kézimunkáznak, miegymás. Ne haragudj kérdező, hogy nem a kérdésre válaszoltam, csak egy kicsit fiatalnak gondollak ezekhez a dolgokhoz.
2012. dec. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Na az első álszent meg is érkezett.
2012. dec. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

08:56

Én se vagyok büszke rá, elhiheted


08:57

Milyen álszent???

2012. dec. 26. 09:02
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#5:

" .. tudom hogy nem fog kihasználni és nem csak azért kellek neki hogy szexelhessen."


A másik fél nem használja ki olyankor?

Nem kell ezen gondolkozni, ezer éve együtt és aztán szex, másnap szakítás olyan is van sok... Alkalmi hirtelen szex és házasság belőle olyan is... Ez egy nagy baromság, hogy nem fekszek le vele mert egy "hete" ismerem csak, és félek kihasznál! Megsúgom, olyankor mindkettő fél használva van! ;)

2012. dec. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!