Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? [Meg szuz vagyok]...

Mit tegyek? [Meg szuz vagyok] Par nap mulva fogom elveszteni nagyon felek nem vagyok biztos benne, hogy tenyleg akarom.

Figyelt kérdés
De a baratom igen es mar sokszor probalkozott de csak most gondoltam ugy hogy tenyleg akarom de ahogy kozeleg a ''nagy nap'' mar nem akarom annyira mert ahogy mar mondtam felek][lehet hogy most hulyeseg de nagyon is ]Es nem akarom vissza mondani neki mert mar megigertem es nagy kicseszes lenne vele szembe. Mit tegyek? Segitsegg! 17/L
2012. jún. 23. 15:51
 1/6 anonim válasza:
amit nem akarsz azt ne tedd..
2012. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 attika1985 válasza:
amit nem akarsz megtelni ne tedd meg , kerül más pasi is nem belőle áll a világ.
2012. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 guido ***** válasza:
Add át magad neki. Legyen gyengéd veled. Ha úgy érzed nem jó állítsad majd le. Ha meg elkezditek és mégse akarod akkor mond el mitől félsz
2012. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd.. ez a dolog nem egy sima alkalom, hanem az első. Ha te félsz, és nem akarod, akkor nagyon rossz lesz egész életedben visszagondolni. Ha mindenképp be akarod tartani az ígéreted, akkor próbálj meg úgy gondolni rá, hogy ez az első, kipróbálod végre, és már más is csinálta, több millióan átestek már rajta, és élvezetes, ezért is csinálják. Viszont, ha nagyon parás vagy, akkor pedig mondd meg a barátodnak, hogy várjon még, mert még mindig nem érzed magad készen rá.

Fogadd meg e jó tanácsot, mert ez az egész életedre kihathat. :)


20/F

2012. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha nem érzed azt, hogy neked most jött el az időd, akkor semmiképpen ne tedd meg. Ez nem egy olyan terület, ahol akkor is meg kell tenned valamit, ha nem akarod, csak mert megígérted. Az első nagyon fontos...lehet, hogy nem csak az idő a bajod, hanem az, akivel elvesztenéd. Mikor 19 éves voltam együtt voltam már 2 éve egy sráccal és azért akartam belemenni a dologba, mert már szegény mennyit várt, de tudtam, hogy nem akarom igazán meg féltem is. Jól tettem, hogy akkor kihátráltam és nem foglalkoztam azzal, hogy a másikat ez hogy érinti, mert tudom, hogy ha akkor nem magam akarata szerint cselekedtem volna, most egy életre szoronganék a sextől.
2012. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Napéjegyenlőség ***** válasza:

Ha kételkedsz abban, hogy akarod-e vagy nem, akkor az azt jelenti, hogy NEM. Nem fejtem ki pszicho-nyelven, mert nem tudom, de ezt tapasztalatból mondom.

A szeretkezés az olyan, amit magadért és a párodért csináltok. Ebből nem igazán érdemes leadni. Ha a srác megértő, akkor el fogja fogadni, hogy nem akarsz még vele lefeküdni, sőt azt is, hogy lehet, hogy soha. Ha kanos kis p*cs, mint amilyen én voltam jó pár párkapcsolatomban, akkor meg nyugodtan rúgd ki, mert csak magára, és a minél előbbi kielégülésére fog koncentrálni, nem rád, nem arra, hogy tényleg jó legyen mindkettőtöknek.


"Es nem akarom vissza mondani neki mert mar megigertem es nagy kicseszes lenne vele szembe."

Most vágnálak pofon. Nem vagy te qurva! Miért akarsz úgy viselkedni? Meg miért lenne kicseszés? Ha szeret, nem ezért fog elhagyni, ha nem szeret, és elhagy, akkor meg mit foglalkozol kicsiny lelki világával.


A szex nem olyan dolog, amit siettetni kell, csak azért mert mások ezt mondják. Lehet, hogy ez a srác lesz, akivel először lefekszel, lehet, hogy nem. Nem ez a lényeg, hanem az, hogy olyannal éld át, akit szeretsz, aki szeret, és nem a szex miatt bújjatok ágyba, hanem egymásért, a szenvedélyért. Ha eljön a megfelelő idő, azt úgy is tudni fogod, felesleges erőltetni.


Légy vele teljesen őszinte, mond el az érzéseidet! Vagy megérti, vagy nem. Felesleges megerőszakoltatnod magad testi-lelki szinten. Ha meg belemész, és utána megbánod, azt is túl lehet élni, túl lehet rajta lépni, és az is lehet, hogy jó lesz. Hallgass arra a belső hangodra, amit talán még meghallasz, és nem fogsz tévedni.


Minden jót!


22F

2012. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!