Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor érzem a SZŰZHÁRTYÁT? :OO

Mikor érzem a SZŰZHÁRTYÁT? :OO

Figyelt kérdés
szexeltem a b.nőmmel ...kb 10perc volt.mert az anyja.... na értitek..:DDD Na szóval ujjazással semmi gond nemvolt, aztán beraktam és kicsit fájt neki..de semmi akadályt nem éreztem, sőt nem is vérzett. de tudom hogy előtem senkisem csinált vele ilyet.. MI LEHET A BAJ?? NEKI NEMVOLT SZŰZHÁRTYA?? VAGY VALAMI BAJA VAN?? HELP!!! :DD

2012. okt. 21. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem mindenki vérzik vagy ha tampont használ akkor már régebben átszakíthatta előzőleg.
2012. okt. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
86%
Ilyen 10 perces anyu benyithat szexről azt feltételezem, hogy 14nél nem vagy több. De ennyi évesen is tudhatnád, hogy nem vérzik mindenkinek az ilyen. Az elsőnél nekem sem vérzett, csupán fájdalmas volt. Ha a párod ezt mondja, akkor illene hinni neki, ha már ezen jár az eszetek.
2012. okt. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

de szinte csak annyi gon volt...mikor az elején kezdtem..utána semmi gond...

Lehet a tampon volt, gondoltam arra is hogy önkielégítést végez..de azt sem szokott. a szűzháttya a bemenetnél található??vagy hol?? kicsit beljebb?? (tehát a tampon elvette a szüzességét?) :D

2012. okt. 21. 11:25
 4/14 A kérdező kommentje:
egyébként 18 leszek 3hónap mulva. és nem az volt a baj,hogy az anyja bejön...hanem hogy megkeresi...mert eddig minden 3. talinál odatalált az anyja :SS..és nemszeretném ha rajtakapna szex közbe
2012. okt. 21. 11:28
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

te vetted el a szüzességét te szerencsétlen.

Minek szexelsz ha nem is tudod a dolgokat?

2012. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
az hogy azt mondja nem szokott önkielégiteni még nem azt jelenti hogy sosem csinálta na meg eleve ugy is gondolhatja ciki bevallani és inkább letagadta? Szerintem felesleges ezen agyalnod, örülj neki hogy nem fájt ugy neki hogy sokat szenvedett volna, és napokig fájna neki. Teljesen lényegtelen hogy van, volt vagy mi. A
2012. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

mert még ő sem tudja, hogy miért nem vérzett...akkor én honann tudnám.

Az ilyen beszédet meg mellőzd!

2012. okt. 21. 11:30
 8/14 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM! Ági8405 :)
2012. okt. 21. 11:31
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek a válaszadókkal. Minek szexeltek, ha semmit sem tudtok róla? -.-"
2012. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el a legtöbb nő nem vérzik.... Mesélek neked egy meredeket. Én pl nem is tudom mikor vesztettem el. ugyanis megtörtént a dolog többször is de mindig nagyon kellemetlen volt, nem is csináltuk gyakran inkább máshogy kényesztettük egymást. elmentem nőgyógyászhoz és az közölte hogy még ép a szűzhártyám, mondtam neki hogy dehát én már nem vagyok szűz, mondta hogy dede. Szoval nem is tudom igazán mikor szakadt át, talán egyre gyanakodtam akkor mert akkor jobban fájt egy pillanatra, de se nem vérzett sem semmi és azzal a fiúval soha nem is volt jó az aktus igazán pedig 2 évet együtt voltunk. A következővel meg már jól ment minden.
2012. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!