Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor érzem a SZŰZHÁRTYÁT? :OO

Mikor érzem a SZŰZHÁRTYÁT? :OO

Figyelt kérdés
szexeltem a b.nőmmel ...kb 10perc volt.mert az anyja.... na értitek..:DDD Na szóval ujjazással semmi gond nemvolt, aztán beraktam és kicsit fájt neki..de semmi akadályt nem éreztem, sőt nem is vérzett. de tudom hogy előtem senkisem csinált vele ilyet.. MI LEHET A BAJ?? NEKI NEMVOLT SZŰZHÁRTYA?? VAGY VALAMI BAJA VAN?? HELP!!! :DD

2012. okt. 21. 11:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen igen.. valahogy most nekünk is így van. kedden lessz fél éve, hogy együtt vagyunk. Mi is inkább másképp csináltuk. 100%ra biztos voltam benne hogy szűz de kicsit furcsa volt mert ő volt az 1. szűz...és mindenki felvan háborodva, hogy rossz a szüzekkel mert minden bajuk van..mer nem fért be..stb.... nekem 2 másodpercig volt baj..míg beraktam..de aztán ment minden simán. Beszéltem vele erről de ő sem tudta hogy mi a baj. szűznek szűzvolt, fájni nemfájt, és nemvérzett, és az is igaz hogy nem végez önkielégítést..nem olyan lány tényleg.

Szerintem is a tampon lehetett az oka. más nemjut eszembe :) köszönöm!

2012. okt. 21. 11:46
 12/14 anonim ***** válasza:
ha tampont használ akkor lehet azért nem vérzett, vagy ha nem, akkor más lehet :) mi azt tanultuk a suliban hogy többféle lehet a szűzhártya, van amelyik annyira vékony és kicsike, hogy nem vérzik amikor átszakad, de van amelyik meg igen.
2012. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
biztos, h nem jartak benne meg elotted??
2012. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
igen biztos.! lehet h ujjazza magát csak nem mondja el :D de farok még nemvolt benne előttem
2012. okt. 21. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!