Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Annyira gázul érzem magam...

Annyira gázul érzem magam hogy 16 évesen még szűz vagyok. Szerintetek ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátnőim többsége már nem szűz és mondogatják hogy ilyen meg olyan hiányuk van.És nekem olyan gáz hogy én még szűz vagyok, közülük fele még be sem töltötte a 16.ot.Viszont én nem úgy szeretném elveszíteni hogy hulla részegen egy buliban.Készen állok rá, és nem azért hogy túl legyek rajta, csak a megfelelő partner nincs meg. Szerintetek ez normális és a többiek a furák, vagy hogy van ez?Olyan gázul érzem magam! :/
2013. jan. 3. 21:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én abba se lennék biztos hogy minden barátnőd túl van már rajta... lehet hogy csak mondják...


Amúgy nem gáz. Te csinálod jól! Mindegy hány évesen veszíted el (én pl 21 voltam anno) A lényeg hogy olyannal történjen akit szeretsz és ő viszont szeret.

2013. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szerintem is így van, és én még ezért nem vagyok túl ezen.Nekik meg mindegy ki mikor hol, csak meglegyen, és ez undorító szerintem.
2013. jan. 3. 22:09
 13/17 anonim ***** válasza:

én is szűz vagyok de nem érzem magam annak :D Am gáznak tartják, tagadd le, vagy mond hogy nem illik ilyet kérdezni.

f19

2013. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Énis kb. így vagyok, csak én srác vagyok...

Ha gondolod beszélhetünk (nem a szex miatt, csak úgy)... :)

2013. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Ha 14-15 évesen elveszti a szüzességét valaki azért mert menő,az akár egész életére is megpecsételheti a szexuális életét!

Ne aggódj,nem veled van a baj,hanem az elfajzott,elkorcsosult tini nemzedékkel!

Nagyon remélem,hogy nekem nem lányom lesz,mert jópár fickót el kellene földelnem,ha 14 évesen megkörnyékeznék!


Egyszóval Te rendben vagy!

2013. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

gondolom bombáztak az ajánlatokkal privátban...


1. mivel magánügy, a többieknek semmi köze hozzá.

2. ha neked hiányzik az más, mintha be akarsz állni a sorba

most neked hiányzik a szex? vagy csak egyenlő akarsz lenni a többiekkel???

3. chat.hu és 1 perc alatt 160 ajánlatot kapsz.

2013. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nincs rajta túl mindenki 13-14 évesen, sőt a legtöbben nincsenek.

Ha meg 16 évesen hátul érzed magad emiatt, szerintem a gáz inkább az, hogy emiatt érzed magad gázul.

2013. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!