Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Annyira gázul érzem magam...

Annyira gázul érzem magam hogy 16 évesen még szűz vagyok. Szerintetek ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátnőim többsége már nem szűz és mondogatják hogy ilyen meg olyan hiányuk van.És nekem olyan gáz hogy én még szűz vagyok, közülük fele még be sem töltötte a 16.ot.Viszont én nem úgy szeretném elveszíteni hogy hulla részegen egy buliban.Készen állok rá, és nem azért hogy túl legyek rajta, csak a megfelelő partner nincs meg. Szerintetek ez normális és a többiek a furák, vagy hogy van ez?Olyan gázul érzem magam! :/
2013. jan. 3. 21:32
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ne érezd magad "gázul" - ez csak annyit jelent, hogy egy picivel több eszed van, mint nekik. S ez így van jól! :)
2013. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Most 86 oldalon át részletezhetném, hogy miért nem gáz, ezért leírom a lényeget:


NEM GÁZ!

2013. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
2-es válaszoló, veszel nekem egy Yamaha XVS 125 Dragstart?:P
2013. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
lehet, de olyan egyedül érzem magam ebben a témában.mindenki túl van rajta 13, 14 évesen.Miért? :O
2013. jan. 3. 21:37
 5/17 A kérdező kommentje:
Pedig nem mondanám olyan csúnyának magam.
2013. jan. 3. 21:38
 6/17 anonim ***** válasza:

Hogy miért? Mert azt hiszik, hogy ettől érettek és nagyok lesznek. Pedig NEM. Fele azt sem tudja, hogy mi a szex, de már csinálják, mert hogy ettől menük lesznek. Aztán siránkoznak majd, hogy miért nem vártak, meg a felelőtlen védekezések, a 14 évesen történő teherbe esés ... ha ez kell nekik, akkor legyen.

Ha van eszed, és remélem, hogy van, akkor vársz. Hidd el, hogy azokat a lányokat sokkal jobban megbecsülik a fiúk, akik várnak a szüzességük elvesztésével.

2013. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem menük, hanem menők, bocsi :)
2013. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
én várok vele az biztos, olyan fiúval szeretném akivel szeretjük egymást, és tudni fogom a gyerek nevét.és büszke leszek rá, viszont ez nem jön össze akkor apáca leszek.
2013. jan. 3. 21:46
 9/17 anonim válasza:
100%
Szerintem ne törődj ezzel. A te magánügyed, nem kell másokkal megbeszélned. De megnyugtatlak, te vagy a normális. Mi fiúk pedig a normális lányokat szeretjük. :) Itt most tekintsünk el attól az elfajzott rétegtől, akik nem így gondolják, ők majd találnak maguknak olyan lotyót, amilyet akarnak.
2013. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jan. 3. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!