Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha még szűz valaki 28 évesen?

Gáz ha még szűz valaki 28 évesen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 19:55
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

"Az pedig hogy ronda vagy nem kifogás."


Miért? Kell ahhoz valami kifogás, hogy valaki szűz lehessen? :-o Aztaaa...!

2012. dec. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 KovA1963 válasza:

Ehhez rondának lenni kevés :-) ez olyan megmagyarázása a dolognak ami akadálya is egyben a megoldás találásnak.


Ezer egyéb ok lehet - pl. alig kerülsz kölcsönhatásba alkalmas szabad lánykákkal, olyan helyen próbálkozol, ahol nincs keresnivalód stb... sok tényező együttesen is eredményezheti ezt.


Én a nekem vaktában a legvalószínűbbnek tűnőre hívnám föl a figyelmed és az pedig a te hozzáállásod.

Amit az is sugall ahogy kérdezel ahogy a problémát közelíted - a 28éveskori szüzességet állítva a középpontba - ami csak egy tünet - és nem a társtalanságot/pártalanságot.


Nehéz dolog ez és sokat kell gondolkoznod rajta, hogy magadat - különösképp érzelmeidet és szívedet meggyőzd, hogy magáévá tudja tenni amit kell.


A lényeg az, hogy ne koldusként közelíts - ne úgy mint aki magának elsősorban szerezni akar valakit - hanem vedd számításba gazdagságodat mit adhatsz ?

És tedd magad gazdaggá azokban az értékekben amit adhatsz, amire szüksége van annak aki társad lehetne.

Sokadba kerül: magaddal kell fizetned érte.

Közös küldetés, szövetség kell - magadévá kell tedd annak a küldetését is akit szeretsz.

És nem szabad ragaszkodnod olyanhoz, aki téged nem szeretne - sok időt vesztegetnek így el emberek.

Ahhoz, hogy társnak elfogadjanak - ott a kérdés: mihez társnak ?

Ha olyan értékeket képviselsz testesítesz meg - amihez érdemes betársulni - javulnak az esélyeid.

A nagy házi feladat neked - megtalálni ezeket az értékeket - jól megválasztani.

Ha hibázol - találhatsz hülyeséghez is társat pechedre - mert nem lesz benne köszönet, sőt !

Lehet, hogy félre kell tenned néhány dolgot, ami az utadban van. Lehet, hogy nagyjából mindent ami a megoldást nem szolgálja mert ha nem is nyilvánvaló akadály, ha nyilvánvalóan nem segít, akkor kolonc.


Mindehhez még valami: pusztán gondolkozással nem biztos, hogy eredményre jutsz. Könnyebb fejlődni változni úgy ha hatások, élmények érnek - méghozzá kemény megélések.


Tedd ki magad valaminek - mássz hegyet, zarándokolj, hálj szabad ég alatt - vállalj embert próbáló (jótékony) szolgálatot... Élj meg valamit, amiben megismernek és te is magadat - ami segít másképp látni a dolgokat mint eddig - a másképp látás, a megélés az ami segít változni.

A puszta elhatározás rendszerint kevés - marék puskapor ágyúcső és golyóbis nélkül - se iránya se magja...

2013. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim válasza:
www.rondarandi.hu
2013. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim válasza:

Az előző vagyok.


A weboldal él, amit feljebb megadtam (rondarandi).

2013. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:
Én valamivel a harmincharmadik születésnapom előtt veszítettem el, pedig kifejezetten szép nőnek tartanak, és szerintem senki nem hitte volna ezt el. Nem gondolom, hogy jó dolog ez, de sok olyasmi akadályozott, amit szakemberrel át kellett írnom/beszélnem. Az akkori párom félt, hogy hogy fogok műkodni, de azt kell mondanom, jobban teljesítettem, mint ő. Azóta sincs semmi gond. Kicsit sajnálom, hogy így tortént, de a múlton nem tudok változtatni. N
2013. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!