Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha még szűz valaki 28 évesen?

Gáz ha még szűz valaki 28 évesen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 19:55
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

10/10 Pasi vagyok, tudod, mikor gyerekkorodtól kezdve mindenki szinte a szemembe vágja, hogy ronda vagy, és látszik a gúnyos arckifejezés, hogy anyád z hogy néz ki... szóval ezt nem viccből mondom.


A másik meg hányszor hallottam ezt nincs olyan hogy ronda, jah amikor meg megláttak megváltozott a véleményük, ennyi...

2012. dec. 21. 20:13
 12/55 anonim ***** válasza:
Egy kicsit igen, de kezdj el gondolkodni mi lehet még a baj a csúnyaságon kívül! Mert biztos hogy van más is!
2012. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
*10/11, bocsi elirtam az előző válaszomban
2012. dec. 21. 20:14
 14/55 A kérdező kommentje:
12/13 mi más? a mai világban élő embereknek bőven elég indok és tény, hogy ronda vagy... felesleges ezt körbe írni meg szépíteni
2012. dec. 21. 20:15
 15/55 anonim válasza:
Változtass magadon, mindenkiből lehet normális küllemű embert varázsolni. Kezdj el sportolni, öltözködj divatosan, ez fontos a nőknek, sokszor fontosabb, mint a küllem és természetesen legyél ápolt, ennyi! Ha ezeket betartod, tuti lesz nőd.
2012. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
42%

Ő 30 éves és szűz:


[link]


És sportol is, olimpikon gátfutó.


Ja, és én is szűz vagyok 28 évesen.

2012. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:

O pedig egy - talan mondhatom ezt - nem kifejezetten klasszikus ferfiszepsegnek nevezheto ember, akinek van parja:


[link]


Szoval a kulso megjelenes csak egy tenyezo a sok kozul, annyi minden jatszik meg azon kivul.

Lenyegeben azon all meg, vagy bukik el a dolog, hogy hagyod-e, hogy az esetleges kudarcelmenyek, az onmagaddal valo elegedetlenseg elhatalmasodjon rajtad, vagy kesz vagy valtoztatni, amin lehet, kesz vagy rendbe tenni a fejedben az onkepedet, hajlando vagy-e a hozzaallasodon, onmagadrol alkotott kepeden valtoztatni.


Nem konnyu, ha az embert csufoljak, vagy tul sok negativ visszajelzest kap, nem tagadom, viszont az abszolut a te dontesed, hogy EMIATT leirod sajat magadat, vagy ENNEK ELLENERE probalkozol, torekszel a fejlodesre, valtozasra es sikerre.

2012. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 rostas martin válasza:

elege

a rondasag nem kifogas sok a ronda ember

2012. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim válasza:
Vannak ronda lányok is. Nekem van egy szép csaj ismerősöm és rettentően ronda a férje........ De tényleg. ha a hátsóm hozzá hasonlítanám, elnézés kérnék a seggemtől hogy ilyet tettem. és boldogok. Van esélyed. és amúgy nem gáz.
2012. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim válasza:
100%

Első válasz:

Nos először is, hello. Másodszor kellemes karácsonyi és egyéb tudom is én milyen ünnepeket, én leszarom mindet mert semmi értelme.


Na szóval, kedves Kérdező pasi :) egy válasz adó lány vagyok, Rubint Dzsenifer a nevem. Semmi közöm a Rubint Rékához, mégis ez által ismertem meg a vőlegényem.


Amit tudni kell, Ő egy sajna nem egy észlény, és ha valamit nem mondhatok rá, akkor azt hogy jól néz ki. VISZONT ! Nagyon figyelmes, és bár csak egy tokos agyú tudatlan szakbarbár, és nagyon csúnya tud lenni az orrszőre és nagyon randa a testtartása is, attól még semmiért nem cserélném el. Ő is szűz... volt.. 32 éves volt mikor megismertem. Olyan mértékben leamortizált kinézete volt, hogy szó szerint hányingerem volt a szagától. Láss csodát 5 éve vagyok vele együtt, 2 éve jegyben járunk, nem volt pénzünk az esküvőre, de nem erőltetem, mert a szándék a szerelem és az egészség a fontos.


Figyelmes, szorgalmas, igyekszik vigyázni rám, és ha kérek tőle valamit, nem kertel, hanem megteszi. Összetört lelkületű vagyok alapjáraton, és ez a csúnya férfi volt aki akkor is megnevettetett, amikor a szokásos depressziómat sírtam ki magamból.

Egyszóval, lehetsz csúnya, büdös sőt undorítóan hányingert keltő akár, akkor is van rá esély, hogy egyszer csak megcsap a romantika szele, és akkor már nincs visszaút.

Ezzel kívánok neked Boldog karácsonyt és

Szerelmes új évet :) Ne csüggedj mert nincs rá okod.

Olvasd a következő válaszom...

2012. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!