Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha még szűz valaki 28 évesen?

Gáz ha még szűz valaki 28 évesen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 19:55
1 2 3 4 5 6
 31/55 cdx válasza:

Sziasztok!

Én sem tartozom a jóképű pasik közé, mégsem vagyok szűz. Sőt ha össze számolnám legalább 30 nővel voltam együtt és többel volt hosszú távú kapcsolatom is(az nálam min 1 évet jelent).

Hogy hogyan csináltam? A fejem gáz elismerem, de eljárok edzeni így kicsit sportos vagyok de nem szét gyúrt, járok szoliba ne legyek olyan fehér mint egy hulla, mindig adok az öltözködésemre mert a nők nem szeretik ha koszos a cipőd és a ruhád :D illetve mindig határozott a fellépésem akkor is ha belül kicsit parázok. A nők azt vettem észre szeretik a határozott pasikat.

Szóval mit kell tenned? Ha a fejeden te sem tudsz változtatni (bár létezik plasztikai sebészet is) akkor változtass a tested többi részén és a mentalitásodon, a hozzá állásodon.

Vagy ott vannak a hivatásos barátnők. Bár azt nem javaslom de ott is elvesztheted a szűzességed :)

2012. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim válasza:
Mindenesetre satnyaság!
2012. dec. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
Nem gáz, hanem röhej!
2012. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
helike13: nem fogok konkrét neveket mondani de jó pár embert ismerek aki ronda és mégis mindig van valakije
2012. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:

Mér, a Zámbó Jimmybe is hányan szerelmesek.

Vagy a Komárba.

Meg a Michael Jackson és Prince is olyan testileg, mint egy hatéves kisfiú, és akkor szexbálvány.

2012. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 Bazsalikom1986 válasza:
Ha nem megy miért nem fizetsz egy k*rvá******t?
2012. dec. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim válasza:
Ha rondának tartod magad, már lehet rajta változtatni kis plasztikai műtéttel és akkor már is jobb lesz a közérzeted tőle.. Meg nőket is fel csíphetsz majd : D
2012. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 mmm24 válasza:
100%
Te nem rettentő ronda vagy, hanem isten a jó nők meghódítását a beállításaidban EXTRÉM NEHÉZ szintre állította:)))
2012. dec. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%
Ki a qrva anyja pontozta le a korrekt válaszomat? Nem gáz ha szűz vagy, semmi sem gáz, amit te nem tartasz annak.
2012. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

én 24 vagyok és szűz.


semmiképpen nem szégyellnivaló viszont a kishitűséged és önbizalomhiányod sokmindenben gátat szab neked.


ezen kellene változtatni.. Tudom nem egyszerű, nálam is ez a szitu, bár én nem tartom magam rondának, mégis az önbialomhiány miatt vagyok abban a helyzetben amiben te..

2012. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!