Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha még szűz valaki 28 évesen?

Gáz ha még szűz valaki 28 évesen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 19:55
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim válasza:

Először is Üdv azoknak akik ezt olvassák.

Kedves kérdező !

Nem hiszem hogy a kérdésedet helyesen tetted fel.

A szűzesség, egy érték, a legbecsesebb az életed után.

Meg kell válogatni, kinek adod oda, mert hiszen akivel először leszel, örökre a szívedbe ég majd, minden pillanat.

Ismerek egy lányt, 25 éves, rendkívül esztétikus, már ha egész kicsit ad magára. Azt mondják legtöbben hájas disznó. Tény hogy kövérke és emiatt a feje is kicsikét ducibb. Nagyfejű hájas disznó " igy hivta az utolso pasija.

Kérdem én, gáz ha valaki még szűz akar maradni 25 évesen ?

Ilyen pasi után, nem is csoda, igaz e ? :) Vezessük hát le mit tudunk.

Van akinek nem adatik meg, van aki egyszerűen azt hiszi sosem fog megadatni, van aki véletlenül belecsöppen és vannak olyanok akik hajtják és folyamatosan sikerrel járnak.

De alapjában véve, mindenki, kivétel nélkül, mindenki valamilyen módon, csak csak ünnepli a karácsonyt is, tehát mindenkinek megadatik, hogy találjon valakit, magának, akiben bízik, és a szívét adhatja neki, mert ettől vagyunk

Boldogok, és ezt tesz mindannyiunkat............

......EMBERRÉ ! Még ha ha hülye emberré is,de az emberi mivoltunk magában foglal egy komoly kötelezettséget is, a megbocsátás képességét. Anélkül finoman szólva is csak darab vízen úszó tehetetlen szarcsimbókok vagyunk...

A La Rubint Dzsenifer(Suna) facebook

Ha kérdésed van irj a facemre...

2012. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim válasza:
Akkor te nem vagy egy ilyen bika tipus mi?:)
2012. dec. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim válasza:

Előre bocsájtom, férfi vagyok!Válaszom: egyáltalán nem gáz!Te még ki fogod tudni élvezni az életnek ezt a gyönyörű lehetőségét. A felelőtlenül,túl fiatalon sexelők hamar kiégnek,csalódnak, rossz házasság, válás a vége.

Egy nő soha nem csúnya, de legyél mindig mosolygós, mert egy nő akkor a legszebb!A külső az egy pillanatnyi állapot, mely az időben folyamatosan változik-a külső hátrányára!

A belső értékek,a szellem kisugárzása sokkal többet jelent egy értelmes férfi számára!Egy csecsebecse cicával lehet felvágni, de csak ideig-óráig, aztán senki nem fog emlékezni rá.Semmit nem vesztettél, semmiről nem késtél el! Bízz önmagadban!Legyél kedves, megértő, mosolygós és Te leszel a nyerő!!!!!!

2012. dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim válasza:
100%
sztem gázabb ha valaki túl korán szexel
2012. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 Csonka Rita válasza:
Szerintem igen! Gáz ha valaki még 28 évesen is szűz.
2012. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim válasza:
Az értelmes válaszolóknak igazuk van. És egy jó tanács: a művészet szépít!
2012. dec. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
Én már jócskán elmúltam 30, de még mindig szűz vagyok. 13-14 éves koromban tudatosult, hogy nem akarom a farkam beledugni másnak a testébe. A szexuális együttléteim lábcsókolgatásból, símogatásból, nyalásból állnak, majd a végén masztizom egy nagyon jót. Szerencsére jelenlegi partnerem elfogad, mert van egy szeretője, akivel szexelhet.
2012. dec. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
Ez zsír kapcsolat lehet. Vajon csajból is van olyan, aki nem kamázza, ha beledugnak valamit?
2012. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
ronda emberek is élnek párkapcsolatban szval ez nem kifogás. am ha nagyon zavar k.rvázz. azok pénzért bárkivel lefekszenek
2012. dec. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:

"ronda emberek is élnek párkapcsolatban"


Hol?

2012. dec. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!