Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ti megvetitek azt a...

Fiúk! Ti megvetitek azt a lányt aki még 26 évesen szűz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 23:58
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
95%
Azt jelenti, hogy megválogatja a partnereit, és aki neki nem téma, annak nem fekszik alá.
2012. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

"Te meg hiába vagy sikeres az életben, ha az amúgy legfontosabb dologban a szerelemben és a szexualitásban bénázol!"


Nem mondtam, hogy sikeres vagyok az életben. Mindössze azt cáfoltam, hogy teljesen antiszociális vagyok. Próbálok javítani magamon, járok terápiára, és remélem segíteni fog.


De azért furcsa, hogy itt néhány lány elmondja a problémáit, ami neki is fájdalmas, és egyből még inkább a lányokba rúgnak sokan. Nekem eszembe nem jutna olyan embereket még tovább bántani, akiknek eleve problémáik vannak az életük legfontosabb területén. Nyilván nem jókedvünkből maradtunk le ennyire, hanem traumák miatt, amikkel egyedül nem tudtunk megbirkózni. (Nem pusztán kamaszkori bántások, hanem szexuális bántalmazás, egyéb testi problémák, traumák.)

2012. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég gusztustalan, ahogy itt páran (főleg férfiak) a szűz lányokba rúgtak, akik a problémáikat őszintén mondták el. Szerintem ezeknek a piszkálódóknak inkább kéne terápia, hogy érző lelkű, empatikus, normális emberek legyenek, mint a szűz lányoknak. A szüzességen egy dugással lehet segíteni, de azon, hogy valaki érzéketlen tahó, azon nem igazán lehet segíteni.
2012. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

utolsó


ezt jól megmondtad..

2012. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!