Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ti megvetitek azt a...

Fiúk! Ti megvetitek azt a lányt aki még 26 évesen szűz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 23:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%
Megvetni, nem vetem meg, de normálisnak sem tartom ...
2012. dec. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Inkább legyen szűz, mintsem végigment rajta a fél város.....


Úgyhogy nem, nem vetem meg.

2012. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és még szűz. Én nem érzem gáznak és a pasik sem, akiknek eddig elmondtam. Engem szépnek tartanak és sokan akartak már velem járni. Nem azért vagyok szűz mert csúnya vagyok, hanem nem akarok mindenkivel összefeküdni, meg félek is az egésztől...de a lényeg, hogy nem biztos, hogy a szűz lányok azért szüzek mert nem kellenek senkinek.


19/L

2012. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vetem meg, aki megvet egy szűzlányt, akárhány éves is!
2012. dec. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
ha szexéheske akkor nem :D
2012. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

19-esnek igaza van az okokat illetően. Én 24 éves lány létemre még mindig szűz vagyok, és amiatt, amit a 19-es írt: fiatalabb koromban sokan piszkáltak meg bántottak, és olyan zárkózott lettem, hogy senki előtt nem merek megnyílni, mert akkor attól félek megint meg fognak alázni.


Én szerintem már életem végéig így maradok.


24/L

2012. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Egyébként én se vagyok antiszociális. Leérettségiztem, lediplomáztam, jó munkahelyem van, jó fizetéssel stb., és a munkatársaim is szeretnek, tehát beilleszkedni be tudok. Csak az intim kapcsolatokban félek attól, hogy meg fognak alázni.


24/L

2012. dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
Én 28 évesen vesztettem el. Na bummm:) Elhízott voltam és visszahúzódó. De volt, aki így is próbálkozott (mert ugye van, aki szereti az extrém szexet:D:), de őket is leráztam...:) Így alakult.
2012. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Azokat a lányokat akik azért nem vesztik el a szüzességüket társadalmilag elfogadott korban azokat teljesen meg tudom érteni. Egy nőnek tényleg fontos, hogy olyan emberrel szeretkezzen akit szeret. Én 18 évesen vesztettem el a szüzességem, most 19 vagyok de ha a barátommal nem hoz össze a sors akkor szerintem még az lennék és nem szégyellném.
2012. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
13%

#43: Tökéletesen igazad van ... csak akinek 24-26 éves korára nem sikerült találni egyszer sem egy olyan kapcsolatot, ahol megtenné, akkor ott probléma van.

Nem a szüzességgel van probléma, hanem, hogy felnőtt érett nőként még képtelen volt párt találni magának. A párkeresés mondjuk olyan 16 éves kortól indul átlag. Azaz 8-10 hormonoktól hajtott év alatt ez nem jön össze, akkor az jelent valamit.

2012. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!