Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ti megvetitek azt a...

Fiúk! Ti megvetitek azt a lányt aki még 26 évesen szűz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 23:58
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
41%
Nem, bár tény, hogy manapság nem az a divat. azért 25 fölött mer illik nem annak lenni, de semmi esetre se ciki ha erre lennél kíváncsi. Bár a társadalmi felfogás miatt ne nagyon hangoztasd. :)
2012. dec. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
35%

#5


Lányoknál másképpen működik a dolog.Tökmindegy hogy milyen ronda egy lány,akkor veszítheti el a szüzességét amikor akarja


Srácoknál egészen más a szituáció,ha az illető nem vonzó akkor bizony neki trükköznie kell,nem feltétlen pénzzel

2012. dec. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
12es,ez butaság.A nők nem szuperlények,akik azt csinálnak,amit akarnak,és gonoszak is.bármilyen fura,ők is olyan emberek,mint mi.
2012. dec. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%

mivel a férfiak első soron az ösztöneik miatt szeretkeznek, gyakrabban igénylik, minél több egyeddel faji szempontból, így ez igaz, a nőknek több érzelem kell a dologhoz, vagy minimum vonzalom


ergo mindig van férfi akinek mind1, csak legyen egy lyuk amit betömhet


ezért az is hozzátartozik a dologhoz, hogy ha ennyi idősen szűz egy lány akkor az kevés olyan okból lehet mint vallásosság, vagy keresem életem szerelmét, amik szép dolgok, de a realitásban inkább a megjelenési hiányosságok állnak, mert egy szép lányt megkeresik annyian, hogy talál valakit, ha ez sem jött be akkor egy lehetőség marad a szüzességre, az hogy nagyon válogatós


szerintem nem hagytam ki más eshetőséget

2012. dec. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
megkeresnek*
2012. dec. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Miért vetné meg? Marhaság! Részemről örűlnék neki!
2012. dec. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
54%

Én 22 éves szűz lány vagyok. Nem járok el sehová, visszahúzódó vagyok...

Kérdező neked hogyhogy így alakult, hogy szűz vagy?

2012. dec. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
én is zárkózott vagyok, lett volna rá alkalmam de féltem mindig anyuék szigorúan neveltek és még most is azok.
2012. dec. 19. 08:31
 19/34 A kérdező kommentje:
nem vagyok egyáltalán csúnya sőt szépnek mondanak. nem vagyok defektes sem, leérettségiztem munkahelyem van és szórakozni is járok
2012. dec. 19. 08:33
 20/34 anonim ***** válasza:
Furcsának tartanám kicsit, de örülnék neki, mert így legalább biztosan nem vagy ribanc.
2012. dec. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!