Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van okom félni a szüzesség...

Van okom félni a szüzesség elvesztésétől?

Figyelt kérdés

Tehát én nagyon félek ettől az egésztől, igaz messze van még, mert perpill barátom sincs de annyira félek több okból:

1. nagyon vékony vagyok, mellem nagyon kicsike és én ezt úgy szégyenlem..főleg hogy megis szoktak szólni érte, mivan ha a barátom is csak kinevetne emiatt??

2.hogy ott alul fogok-e neki tetszeni, mert hát nemigazán babás alakja van... :)

3.félek attól is hogy teherbe esek, igaz tisztába vagyok a védekezéssel, de mivan ha mégis becsúszna a gyerek? még nagyon fiatal lennék anyának, bár a szüleim úgyis kinyírnának..


lehet hogy ilyen gondolkozással még 30 évesen is szűz maradok :O :D


Ti nem féltetek az elsőnél??



2012. dec. 18. 22:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
ne félj :) ha igazán szeret a fiú nem nevet ki és nem az lesz neki a fontos...csak ne add oda neki magad rögtön..várj és ismerd meg..ha arra kerül a sor és megbántana ezzel kapcsolatosan akkor nem ő az igazi de ne félj tőle :)
2012. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nem kell szegyelned a ki nezeted ha meg nagyon fiatal vagy, par ev mulva ha el kezdenek dolgozni a hormonok benned akkor ki fogsz csinosodni es a gondolkozasod is meg valtozik ami a sexet illeti. Siman lesz baratod is ha varsz meg par evet. A vedekezest pedig vedd komolyan, mert az fontos...:D
2012. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mindenki tart egy kicsit az elsőtől. Kivéve a mai ribipalántákat.


1. A vékonyság nem gond, a kicsi cickó sem. Hány éves vagy? Mert valószínűleg a melleid még lehetnek nagyobbak...

Ha lesz barátod, akkor nem fog kinevetni, ugyanis ruhán keresztül is lehet következtetni a mell méretre. Látni fogja, hogy kicsi mielőtt levennéd a melltartót. Ez miatt nem kell aggódni.

2. Az alsó kinézet kicsit érdekesebb téma. De nem mindenki szereti a babapi.nát... De ez se aggasszon igazán, nem fog emiatt aggodalmaskodni a jövendőbeli...

3. Na ez a fontosabb rész.

Ha tudatában vagy a védekezési megoldásoknak akkor már fél sikert értél el. Természetesen a terhességre mindig van esély, de ha megfelelően védekeztek akkor ez az esély szinte(!) a nullára csökkenthető. Nem kell tőle tartani. (persze ha mind a ketten betartjátok majd a játékszabályokat) Pl. ha pasi gumi nélkül szeretné, de te nem szedsz tabit, akkor vannak egyéb női fogamzásgátló módszerek is. Védekezés nélkül nincs szex, "csak kicsit" sem! A megszakítás, nem védekezés.

Nos mindezek tudatában, nyugodtan mehet a menet. Feltéve ha elmúltál már legalább 16 (inkább 17) éves...

2012. dec. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem kell félned akkor,ha olyannak adod magad,aki szeret téged!!!Annak úgy leszel tökéletes,ahogyan vagy!! :) Úgyhogy erre figyelj oda,hogy ne menj bele egy éjszakás kalandba,mert az lehet,hogy tényleg kinevetne és még csak nem is lenne veled kíméletes,és a szüzesség elvesztésekor ez elengedhetetlen!!

Én egyszer nagyon megijedtem,mert a legelső barátom(akivel elvesztettem) a többedik szex alkalmával annyira élvezte a dolgot,hogy a végén nem húzta ki és belém élvezett..én nem vettem észre,de ahogy elment,mondta,hogy bennem ment el és hogy hülye volt..akkor felpattantam az ágyból kirohantam a wc-re gyorsan kierőltettem magamból egy kis pisit,hogy így hátha nem jut fel sperma a petevezetékbe,meg gyorsan lemostam magam meg kitöröltem a hüvelyemből a cuccot.Késett pár napot,imádkoztam,hogy jőjjön meg,és hála Istennek megjött..akkor még nem szedtem gyógyszert,mert akkor még anyum sem tudta,hogy lefeküdtem a sráccal,de sejtette,és utána elmondtam neki,hogy már nem vagyok szűz,és akkor elmentünk orvoshoz,és írattam fel gyógyszert.És hála Istennek addig nem is estem teherbe míg nem akartam :)

A védekezés nagyon fontos,ha nem bízol a gumiban,akkor szedj gyógyszert!!


23/N

2012. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásokat!!:) Hát remélem hogy majd azon a napon minden rendben lesz:) Egyéjszakás kalandra nem is gondoltam, hogy úgy veszíteném el, csakis szerelemből. :)

15 éves vagyok, de viszont olyan rossz hogy a tőlem fiatalabbaknak nagyobb mellük van, meg a saját barátnőm szól meg egyfolytába a szar alakom miatt..:/ :S

2012. dec. 18. 22:54
 6/12 anonim válasza:
Ne aggodj, nem vagy egyedul, annak idejen pont ilyen dolgok miatt aggodtam en is. Az osszes baratnom cikizett, mert tobbseguk mar 15-16 evesen tul esett a dolgon, en 19 evesen szantam ra magam a dologra. Nagyon paraztam, szinten azert mert vekony voltam, kis mellekkel (amik azota se nagyon nottek sajnos...), szinten aggodtam amiatt, hogy mit fog gondolni a tobbi testreszemrol. Meg azon is paraztam, hogy a testnedvek szaga nem fogja-e taszitani, stb. De utolag visszagondolva, kar volt ennyit izgulni. A mellmeret az ruhan keresztul is kiveheto, van akinek bejonnek a pici cicik is. A tobbi miatt sem kell idegeskedni, a lenyeg hogy olyannal legyel akit mar azert ismersz, megbizol benne es turelmes veled. Kezdetben meg csakis ovszerrel probalkozzatok, igy szinte semmi eselye nincs a teherbe esesnek. Kesobb, ha komolyodik a kapcsolat, lehet hogy erdemes lesz atterni a fogamzasgatlo tablettara. Remelem sikerult kicsit lecsokkenteni a felelmeidet. :) 28/N
2012. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha megérsz rá lelkileg hidd el el fognak múlni ezek a félelmek. Ebből nagyon ltszik hogy még éretlen vagy rá ami teljesen természtes 15 évesen. A külsőddel azért nem elsz gond mert egy oylan emberrel elsz (remélhetőleg) akit nagyon szeretsz és ő is téged. Mint tudjuk nem rögötn az aktussal kell kezdeni hanme az első alkalom elött nem árt többbszőr pettingelni, megismerni egymás testét, igy nagyobb is az esély rá hogy jobb élmény lesz. Ha ezeket betartod ez a félelmed eleve kilve mivel addigra ismerni fogja atestedet. Hidd el a férfiak 90%-a szépnek tartja azt amit mi nők csúnyának hiszünk magunkon. Ja és a nők 99%-nak nem baba puncija van. Kozmetikus vagyok és rengeteg intim gynatát csináltam már a 9 év alatt kb láttam 2-5 olyat a többi nem olyan.
2012. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj még nagyon fiatal vagy és a szex ráér még 2-3-4-5 évet is akár.

Hidd el még alakulsz,,nem a végleges az alkatod,még van 9 éved rá,hogy nőjjön,de ha nem nő meg sem baj,aki szeretni fogod,úgy fog szeretni ahogy vagy.

Szerintem nem lesz neki gond milyen vagy alul.

Ne aggódj ha eljön az ideje pár év múlva lesz egy szerető barátod nem fogsz félni.

A barátnőd meg elég szemét ha az alakod miatt cikiz.

Figyelj én 19 éves koromig szűz voltam,pedig az alakommal sose volt baj,homokóra alkatom van,számomra teljesen megfelelő volt mindig is a mellméretem,oda lent nekem babás,volt pár barátom, a barátnőim osztálytársaim többsége már 15-16 évesen túl volt rajta de látod mégis megvártam amíg elég érett leszek a szexhez,és nem féltem tőle egyátalán,csodálatos élmény volt a párom azóta is úgy szeret ahogy vagyok. 23L

2012. dec. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem baratno! Amugy ne parazz. En se tettem, ellazultunk sok volt az elojatek es nem is fajt egyatalan. Es nem azert mert a paromnak nincs hosszu penisze. Amugy ha szeret akivel osszejossz nem fogja erdekelni milyen a tested vagyis erdekli de epp azert szeret mert olyan vagy amilyen. Pl parom imadja a melleimet pedig csak 75B melltartot hordok. A vedekezesrol meg annyit hogy oda kell figyelni es ennyi :)
2012. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

"gyorsan kierőltettem magamból egy kis pisit,hogy így hátha nem jut fel sperma a petevezetékbe"


4-es, ez komoly?????

2013. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!