Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van okom félni a szüzesség...

Van okom félni a szüzesség elvesztésétől?

Figyelt kérdés

Tehát én nagyon félek ettől az egésztől, igaz messze van még, mert perpill barátom sincs de annyira félek több okból:

1. nagyon vékony vagyok, mellem nagyon kicsike és én ezt úgy szégyenlem..főleg hogy megis szoktak szólni érte, mivan ha a barátom is csak kinevetne emiatt??

2.hogy ott alul fogok-e neki tetszeni, mert hát nemigazán babás alakja van... :)

3.félek attól is hogy teherbe esek, igaz tisztába vagyok a védekezéssel, de mivan ha mégis becsúszna a gyerek? még nagyon fiatal lennék anyának, bár a szüleim úgyis kinyírnának..


lehet hogy ilyen gondolkozással még 30 évesen is szűz maradok :O :D


Ti nem féltetek az elsőnél??



2012. dec. 18. 22:05
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én is megosztanám a véleményemet.

Minden pasinak más jön be, mellméretre és alkatra is. Így szerintem nem lehet gond, ha valakinek nem tetszik a melled mérete, úgyse kezd veled. Fontos, hogy ne add magad nagyon könnyen. Ismerkedés alatt eldől ez a dolog, hogy csak megdugni akar, vagy te érdekled. Első esetben el kell felejteni, második lehetőségnél meg úgy fogsz neki tetszeni, ahogy vagy.

Fogamzásgátlás pedig, elég nagy téma. A legfontosabb, hogy védekezzetek. A gumit tanácsolom, tablettához szerintem még fiatal vagy. Anélkül semmi esetre se! És még azzal is figyelve... Így szüleid se ölnek meg ;)

Ha véletlen mégis becsúszna a dolog, fontos, hogy azonnal közöld szüleiddel, előbb-utóbb úgyis meg fogják tudni...

A félelem pedig... Nem kell tőle félned, úgyis meg fog történni, az a fontos, hogy alkalmas partnert találj hozzá, úgyse rögtön fogtok belevágni gondolom, előtte már fel fog merülni a téma, és ő is tud segíteni a félelem elmulasztásában.

2013. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek?
2013. jan. 13. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!