Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Másnak is elege van a hiányból?

Másnak is elege van a hiányból?

Figyelt kérdés

szex hiányra gondolok.

barátom nincsen. de már éget a vágy nagyon.

néha jó lenne csak úgy simán belekeveredni szex kalandba,

de visszatart az,hogy szűz vagyok és,hogy elítélendő az ha valaki csak úgy szerelem nélkül szexel. és mindig ez van a szemem előtt. ez tart vissza mindentől. nem is igazán a szerelemre vágyom első sorban. most már inkább a szexre.

más is van ezzel így ? hogy nincs barátja/barátnője de nagyon vágyik a szexre?

ti ilyenkor mit csinálnátok?



2012. dec. 18. 20:19
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nincsen
2012. dec. 18. 21:06
 22/31 anonim válasza:
Hát én ugyanez vagyok pasiban :S Nekem is nagyon jó lenne már valaki. Ha gondolod keress :)
2012. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ezzel én is így vagyok, de gondolom sokan mások is. Szexkapcsolatba (prosti meg főleg nem) meg nem igazán mennék bele. Többre tartom, ha 2 ember előtte azért valamennyire megismeri egymást. Persze lehet hogy ez csak 1-2 hét, de mégsem egy 100%-osan vadidegen emberrel teszed. Mert az egy éjszakás ilyen, és abból nem kérek inkább. Szóval ha nem gond, dobtam egy privit, esetleg ha van kedved ismerkedhetünk.

29F Bp.

2012. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2012. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Akkor ismerkedj. Ha nem akarsz egyéjszakást, akkor keress állandót barátot. Gondolom nem csak szexelni szeretnél, de egy párkapcsolat is jól jönne.

Bulik, vagy internet, ismerkedsz, összehozol egy-két randit, aztán ha bejön a srác, akkor nem kéreted magad sokáig.

Ha meg nem, jöhet a következő.

2012. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
100%
komolyan mondom nem értem,miért kell ennyit agyalni valamin,az embernek vannak szükségletei és ha mind a két fél úgy érzi,hogy szeretnének összejönni egy éjszakára ,akkor miért ne...tudom,hogy a legtöbb lánynak érzelem kell hozzá,meg félnek attól,hogy mit gondolnak mások,de könyörgöm,most vagyunk fiatalok,miért ne érezzük jól magunkat...nem kell kikürtölni a világnak,hogy együtt voltál valakivel,egy estére összejössz valakivel jól érzitek magatokat és kész,nem kell túlgondolni,meg ennyit gondolkozni rajta...ha szeretnéd tedd meg nem leszel tőle k*rva...nyilván előtte azért valamennyire meg kell ismerni egymást,beszélni kell egy-két mondatot,de ennyi!Én is pont ilyet keresek,rám is írt egy lány itt,hogy komolyan gondolja és benne lenne,aztán 2 napja már nem ír,pedig nem mondtam semmi rosszat...na mindegy,a lényeg,hogy egyszer vagyunk fiatalok és ha van rá lehetőség akkor miért ne!Én így látom...22/F
2012. dec. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Milyen a kulsod?
2012. dec. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
küldözgesd a jeleket a srácoknak, nem baj ha nem a legjóképűbb, :P neki is van töke :D
2012. dec. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Én is vágyom a szexre, de érzelmek nélkül nem mennék bele...

22 SZ L

2012. dec. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 ekeke ***** válasza:

Más a rózsaszín örökkétartó szerelem féltékenykedésekkel, és más egy korrekt, örömökkel és szeretettel teli barátság! Miért ne lehetne lelki segítőd is? Miért ne segíthetne neked 10 évvel a kapcsolat után is, amikor a majdani férjeddel élsz meg kríziseket? Miért kell a testi élvezetekről mindenféle erkölcsök nevében lemondani és beteggé válni? Keressetek egy korrekt fiút / lányt és egy percet se habozzatok, ÉLVEZZETEK!

Nincs még egyszer fiatalságotok!

2012. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!