Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szóval így változna a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval így változna a lányok felszínessége a 18-dik életévük eléréséig? Másnak vannak hasonló tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Kíváncsi ember vagyok,így lefolytattam egy kutatást a facebook-on. Véletlenszerűen kiválaszott szép, kevésbé szép és átlagos lányoknak küldtem el képet magamról véleményezésre, hogy bejövök -e nekik így első látásra. A legfiatalabb lány 11 a legidősebb 18 volt. Érdekes tapasztalat, hogy míg a fiatalabb 11-13 évesek nagy része alapból nem talált vonzónak vagy inkább úgy mondanám, hogy nem is igazán érdekelte még őket a kapcsolatosdi, addig a 14-15 évesek között szinte mindegyiknek bejöttem külsőre, volt, aki nyomulna kezdett magától, de ez más tészta. Aztán a 16-18 éveseknél inkább előjött, hogy náluk a jellem is számít és nem intéztek el olyan egyszerűen, hogy bejövök-e nekik vagy sem, bár megsúgom nekik sem voltam a kedvencük külsőre. ;D

Szóval az jött le az egészből, hogy a 14-15 éves csajoknak vagyok az esete leginkább, a fiatalabbakkal mondjuk nem is akarna egy épeszű ember foglalkozni főleg nem kapcsolat szintjén, az idősebbekhez meg már több kell mint a külső a vonzalomhoz.

Esetleg valaki más is tapasztalt hasonlót? Csináltatok ilyen kutatásokat?



2012. dec. 15. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet benne vmi, mert !átlagosan! 14-15 éves korában tapasztalják meg az első szerelmet és a kapcsolatokkal járó buktatókat, h nem minden a külső és mire lefolyik az a pár év akkora már tisztába is vállnak vele
2012. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
küldesz képet? kíváncsi vagyok a véleményemre.:DD 16l
2012. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11 évest miért kell belevenni? az még gyerek!!!!!!!!
2012. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pár 14-15évesnek azért kell pasi hogy villoghasson a többi előtt...
2012. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De sok szabadidőd van neked...
2012. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért azt is számold bele, hogy 14-15 évesen irdatlanul dolgoznak a hormonok, (igen, a lányoknál is, nem csak a fiúknál), 18-19 évesen meg már kicsit lenyugodtak a kedélyek.
2012. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!