Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok miért félnek az első...

Lányok miért félnek az első alkalomnál?

Figyelt kérdés

Lányok miért félnek az első alkalomnál? mi az ami miatt tényleg nehezen esnek túl rajta?

Köszönöm a válaszokat.:)


2012. dec. 14. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Te az első alkalomnál maga voltál a megtestesült nyugalom, nem?
2012. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Majd, ha egyszer lány leszel, megérted. Addig meg felesleges magyarázni. -.-
2012. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom ezen mit kell bunkóskodni.:)
2012. dec. 14. 19:52
 4/7 anonim válasza:
88%
A legtöbb lány fél a fájdalomtól, ami érthető, és főleg a bizonytalanságtól, nem tudják, hogy milyen lesz, hogy fog viselkedni a pasi. Meg általában olyannak szeretnék odaadni magukat, akikről tudják, hogy ha megtörténik a dolog, akkor sem hagyja el őket a pasi. Ezért inkább húzzák a dolgot, hogy megtudják, tényleg megbízhatnak-e az illetőben. :)
2012. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem is maga a fájdalom, ami miatt "félek". Csak még senki sem tett bele a testembe egy hosszú, vastagabb micsodát - nem tudom szebben szavakba önteni :D .


Ez bennem nem félelmet kelt, inkább először kellemetlen lenne szerintem, illetve szokatlan lenne a helyzet a fent említett okból kifolyólag, viszont gondolom hamar megszoknám. ;)

2012. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)))
2012. dec. 14. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Előtte sokszor elábrándoztam arról, hogy milyen lesz, ha valaki "beleteszi a testembe azt a hosszú, vastag micsodát", ezzel nem volt bajom. :)

De izgultam, hiszen sose csináltam még ilyesmit, no meg persze kicsit féltem, mert hátha fájni fog.

2012. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!