Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőgyógyász felnyúl ha nem...

A nőgyógyász felnyúl ha nem vagyok szűz? Valaki adna egy pontos leírást hogy mit is fog csinálni ELSŐ alkalomnál a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 18:21
 1/5 anonim válasza:
Nem fog felnyúlni
2012. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi a probléma és mennyire tág a szűzhártyádon lévő lyuk.

Ha mindenképpen meg kell tapintani a belső szerveket, és elég tág a szűzhártya ill. a hüvely, akkor hüvelyen keresztül végzi. Ha nem, akkor végbélen keresztül.

De ha hanyagolható a belső szervek tapintása (pl. vmilyen hüvelyi fertőzésed van), akkor nem nyúlkál be.

Pl. fertőzés esetén elég egy kis pálcával benyúlnia és megtörölgetni a hüvely falát.

2012. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Kenetet vesz egy hosszú pálcával.
2012. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor veszíted el a szüzességed,ha egy hím egyed a nemiszervét a tiedbe bele helyezi.Ha az orvos,vagy akár te magad feldugsz valamit,a hártyád át szakadhat,de attól még szűz maradsz.
2012. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól függ miért mész. Ha teljes vizsgálatra akkor fel fog. Mindenképp mondd neki, hogy először vagy nála, mert akkor el is mondja mikor mit csinál. Amúgy ha nem vagy szűz akkor meg úgy is mindegy nem? :) Az enyém abból állt, hogy bementem és mondtam neki, hogy semmi panaszom, csak vizsgálatra mentem és gyógyszert akartam íratni. Kérdezősködött, hogyan védekezünk meg ilyenek. Aztán megvizsgált. Pálcikával mintát vett, utána az ujjait is bedugta és közbe nyomkodta a hasamat. Aztán adott vérvételre beutalót és ennyi. :) Kb 10 percet voltam bent öltözködéssel együtt. :)
2012. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!