Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalomnál fáj amikor...

Első alkalomnál fáj amikor átszakad a szűzhártya? Mert félek h nagyon fájni fog. Nagyon fog vérezni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt nekünk honnan kéne tudnunk? Amúgy ha rendesen felizgat a partnered és jól benedvesedsz akkor lehet nem is fog....a vérzés pedig egyáltalán nem biztos...amúgy a síkosítót ajánlom...nagyon jó
2012. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt és nem vérzett,de ez nem azt jelenti, hogy neked sem fog.

De ha még ezen a részén agyalsz,hogy fájni fog,akkor még várj,mert nem tudod átadni magad,és akkor tényleg fájni fog.

2012. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem fájt,de kibírható fájdalom.Nagyon sok múlik a partnereden,hogy mennyire óvatos veled az első alkalommal.Ha egy hülye vadbarom,akkor az első alkalom rémálom lesz,mert nagyon fog fájni.Nekem normális volt a partnerem,először a szájával és a kezével kényeztetett,és óvatosan tette be,de nekem így is fájt egy kicsit.Első alkalommal nem tud a lány annyira ellazulni.Szerintem nálam ez volt a baj.A vérzést pedig nem úgy kell elképzelni,hogy olyan mint a mensi.Véres lesz a bugyid,de nem lesz vészes.Nekem legalább is így volt.Nem sok vérről van szó.Amikor már átszakadt,utána már nem fájt a szex.Nekem kellemes emlék,még akkor is,hogy egy szemét volt a pasi,mert elhitette velem,hogy komolyak a szándékai,és ahhoz képest csak szexre használt,és nem sokáig voltunk együtt(kb 2 hónap).Ő volt az első pasim és a szerelemtől nem láttam :(
2012. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hát ezér parázok én is részben , mert szeretném már, de félek a pasim mit fog szülni stb .. :S hát reménykedem h nem lesz vészes :S dehát neked meg fel a fejjel :) jobbat érdemelsz :)
2012. nov. 3. 19:09
 5/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm nagyon aranyos vagy :) De ez már 5 évvel ezelőtt volt,akkor voltam 18 éves.Meg is kaptam a jobb pasit :) Most 23 éves vagyok,férjezett,és az első babánkkal vagyok terhes :)

Te pedig ne parázz ettől annyira.Arra figyelj oda,hogy normális pasi vegye el a szüzességed.Az első szex alapozza meg a szexuális életedet.Az első pasi teszi le az alapokat.Ha ő benned rossz emléket fog hagyni,akkor nem fogsz tudni megbízni a következő pasiban,és félni fogsz,amikor hozzád ér.Erre figyelj oda,hogy olyan pasinak add magad,aki nem csak arra figyel,hogy neki jó legyen és nem érdekli,hogy neked milyen fájdalmat okoz,hanem rád még jobban első alkalommal mint saját magára.Ha a ,,kinézett,, pasiról tudod,hogy rendes,kedves,és meg lehet vele beszélni,hogy óvatos legyen,akkor nem kell tőle félned!! :) Akkor nagyon jó lesz az első alkalom is.Viszont arra is figyeljetek oda,hogy ha nem tudsz benedvesedni,akkor használjatok síkosítót,mert akkor kidörzsölődsz majd és az plusz fájdalom.

2012. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jajjj, gratulálok :) akkor neked összejött az élet:) nagyon szépen köszönöm a segítséged :)
2012. nov. 3. 19:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen :)
2012. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én két napja vesztettem el. De őszinte leszek nekem fájt és véreztem is.De ha odafigyel rád a párod sokkal könnyebb lesz.Mikor először belémcsúszott akkor egy éles átható fájdalmat éreztem.De engem kárpótolt mindenért a szeretete,hogy törődik velem közben.De mikor már második alkalommal csináltuk az már elmondhatatlanul jó volt.Átfutott a testemen egy bizsergő érzés.Eszméletlen jó volt.Fúúú:)
2012. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem :) , és a vérzés a sex közben történik meg vagy sex után?
2012. nov. 4. 19:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Szex közben szakadhatott át, de mi már csak akkor vettük észre mikor a párom elment és leszedte a gumit.De ne egy vértócsára gondolj, nálam olyan hártyaszerű volt az egész vérzés.
2012. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!