Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányoknál az első alkalomnál...

A lányoknál az első alkalomnál amikor átszakad a szüzhártya akkor kb menyi idő mulva kezdenek el vérezni és mijen menyiséget?

Figyelt kérdés
2008. márc. 22. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor átszakad egyből elkezd egy kicsit vérezni, utána még pár órát vérzik. Nem rendes mensi szerű vérzés, mert kevesebb is és más a színe. De mindenkinél változó a mennyiség is, meg az is, hogy egyáltalán vézik-e. Nekem pl nem vérzett, de sokan vannak akik igen.
2008. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Fiú vagyok de értek a dolgokhoz....

Nem bizti hogy vérezni fog,de általában szokott...az,hogy menyire aztöbb dolgon is mulik.a szakadás milyenségétöl is,hogy a pasid egy vadállatt,vagy egy figyelmes ,óvatos

2008. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem vérzet egy picit azelsőnél is meg a másodiknál is...pedig elsőre is meg volt minden...ez szerintem egyéntől függ!
2008. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
változo,én például,nem is véreztem csak az aktus után mikor le zuhanyosztam közben egy csep se jöt ki.van akinek meg egyálttalán nem vérzik ,van akinek nagyon fáj és van akinek nem.ez embertöl függö sajnos erre csak akkor fogsz rá jönni ha már tul vag yrajta ..sok sikert és csak azzal aki megérdemli,mert ne felejtsd ez csak egyszer fordul elö egy nö életében.....sok sikert
2008. márc. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!