Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 5 hónapja vesztettem el a...

5 hónapja vesztettem el a szüzességem. Azóta nem jön meg terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Használtunk gumit meg nem ment el bennem viszont ujjazott közben félek már eléggé bestresszeltem már komolyan beképzelem a tüneteket. Először is terhes lehetek vagy miért késik már egy hete? Másodszor mik a tünetek és általában mikor kezdenek jelentkezni először? Tudom hogy ez mindenkinél más de úgy általában. Észrevettem hogy fáj a mellem de olyan furán a mellbimbóim nem sötétedtek el de furák meg kicsit nagyok nem azt mondom hogy érzékeny hanem inkább fájnak oldalt alul ezt mire véljem??? Hasam is furi de úgy nem fáj az idő múlásával egyre jobban beképzelem a dolgokat! Mondták hogy nyugodjak meg mert hormonváltozás történik bennem ezé késik és lehet hogy egy hónap ki is marad lehet ez? Válaszoljatok az összes kérdésre létszi és aki nem tud hasznosan segíteni és nincsenek ilyen tapasztalatai kérem ne írjon ilykább semmit köszönöm
2012. nov. 28. 15:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor 5 hónapja késik vagy 1 hete?

Totál nem mindegy!

2012. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Bocsi 5 hét az a hónap csak már nem tudok gondolkodni sem bocs 5 hete
2012. nov. 28. 15:37
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha egy hete nem jön meg az lehet amiatt mert nagyon rá stresszelsz. Ha védekeztetek nem ment el benned akkor nem vagy terhes a mellfájdalmad lehet amiatt is mert meg fog jönni (nekem is szokott így jelezni). És igen a hormonváltozás miatt is lehet. De a lényeg nyugodj meg mert minél idegesebb vagy annál többet fog késni. :)
2012. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha több mint 5 hete, azaz 1 hónap és egy hete nem jön meg akkor el kell menni sürgősen nőgyógyászhoz, mert ha nem is terhes vagy, akkor is valami baj van a hormonháztartásoddal.
2012. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
És emiatt tényleg kimaradhat egy hónap is?
2012. nov. 28. 15:40
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát egész pontosan okt 25 én volt meg utoljára és nov 4 én történt a dolom baratommal és most 20 án kellett volna megjönnie
2012. nov. 28. 15:42
 7/21 anonim ***** válasza:
1 hét múlva vegyél egy tesztet!
2012. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nektek/ barátnőiteknek volt hasonló első alkalomkor?
2012. nov. 28. 15:50
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahh, először is hány éves vagy?

Csak mert fiatal korban előfordul, hogy kimarad. Esetleg rendszertelen. (ha egyszer már "beállt" akkor is változhat még és lehet rendszertelen.) De ha már élsz nemi életet mindenképpen el kéne menni nődokihoz. Ha terhes vagy, ha nem...


És itt a végén jegyezném meg, hogy a nyelvtan órákat is jó lenne látogatni... ;)

2012. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és olyan 5 éve menstruálok hát elején rendszertelen volt de most már rendszeresnek nevezném igaz volt egy-két nap csúszás néha de már kb. 3 hónapja 27. napon jött meg
2012. nov. 28. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!