Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszettem a szüzességem!...

Elveszettem a szüzességem! Lehetek terhes, ha használtunk gumit? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg az, hogy október 8.-án lefeküdtem a barátommal, akivel már 1,5 éve vagyunk együtt... Nagyon jó volt és nem bántam meg semmit, mert imádjuk egymást. Védekeztünk és a gumi sem szakadt ki (azt leszámitva, amikor legelőször nyomta be, akkor enmv otl rajta gumi, azután kikapta és már gumival csináltuk tovább, max 2 mp lehetett gumi nélkül). De nekem már szeptember 24,-én meg klett volna jönnie, azóta semmi. Mondjuk soha nem jött rendszeresen, volt olyan, hogy 3-4 hónapokat is késett, de mostanság mondhati , hogy kicsit azért rendszeresebben jött, mert az augusztust leszámitva minden hónapban volt. Voltam evvel dokinál is, de ő azt mondta, hogy, ha 18. nem rendeződik a dolog, akkor menjek vissza. Szóval itt a kérdés: Enyitől lehetek terhes? :/ Mert kicsikét fáj a pocim alja és van, hogy hányingerem is van.

Várok még egy kicsit, majd csinálok tesztet, ha nem jön meg :).

Normális válaszokat kérek. Köszönöm :)


17/L


2012. okt. 10. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes.Csak késik.A tüneteket meg beképzeled csak.
2012. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szinte kizárt.
2012. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, a beágyazódá nem történik meg két nap alatt.
2012. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz terhes.


De minek rakta be gumi nélkül? Normálisak vagytok? Mi értelme volt??

2012. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
látom teljesen felesleges az iskola, és mindenféle prevenciós előadás...
2012. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!