Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mért van az h lenéznek mert...

Mért van az h lenéznek mert szüzvagyok? -. -

Figyelt kérdés

unom.

16/F



2012. nov. 7. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Üsd meg őket.Mi közük van hozzá?Ezek nem is emberek hanem divatmajmok
2012. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát ne mond el senkinek
2012. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mert tudják, vagy lerí rólad...

Én is szűz vagyok, mégse néznek le érte. Hogy miért, mert nem tudják, mert nem úgy viselkedem , a kutya nem mondaná meg rólam , h szűz vagyok, így még csak a kérdés se merül föl senkiben.


21F

2012. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

hát én se arrol beszélek, hogy nagyon lerí rólam, de mostanában "hátbaszurt" a volt legjobb barát, és általa tudja mindenki és azota ugatnak -.-

következöre kiütök mindenkit.

2012. nov. 7. 20:54
 5/14 anonim ***** válasza:

Ők is tuti azok még...

A kezük lehetett az egyetlen partnerük eddig...

2012. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

azok akik emiatt lenéznek hülyék. sajnos engem is szekáltak, sőt beceneveket is adtak, pedig én lány vagyok.

azok a lányok akik engem piszkáltak többnek érezték magukat, mert nagyon menő ha az ember már 15 évesen csinálja, valószínűleg téged is emiatt szekálnak... éretlen hülyék :D

2012. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Sajnállak emiatt!Engem még szerencsére nem szekálnak ilyennel ,de nem is érdekelne.Nem tom most mi ez a divathóbort hogy ilyen korán kell elveszteni -.-.... Igazából a lényeg az hogy sza*d le!Nehéz,de ez kell. Most elég rossz időszakod van (nyugi nekem is elegem van az életből most),de egyszerűen csukd be a szemed és gondold át a dolgokat rendesen,nyugodtan.Meg próbálj jó dolgokra gondolni (az sokat segít) : )
2012. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ja amúgy előző vagyok ,ha nincs aki segítene nyugottan írhatsz (tudom milyen ha hátraszúr egy barát ,meg még rá egy lapáttal ha szekálnak)
2012. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én meg Skorpió, na és! De inkább neked kéne lenézned őket, hogy hisznek ebben a hülye asztrológiában!
2012. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha nagyon zavar akkor hazudd azt, hogy nem vagy már az és akkor békén hagynak. Úgyse tudják kideríteni, hogy igaz-e...


Tudom mit érzel, mert én is szűz vagyok és tavaly egyik osztálytársam állandóan azt kérdezgette, hogy miért vagyok még az, meg hogy meg van-e még de az osztály előtt meg hangosan a folyosón...

2012. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!