Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy izgassam fel a barátom? 15L

Hogy izgassam fel a barátom? 15L

Figyelt kérdés

Még mind a ketten szüzek vagyunk. Nem járunk egymáshoz még. Bár rég együtt vagyunk. Szóval:

Szoktunk kint lenni így tobben, én és a barátom is. Sokszor van olyan mikor kettesben tudunk kicsit lenni, ugyanis sokkal arrébb vannak a tobbiek tőlünk. Szeretném úgymond kicsit felizgatni a barátom. Mit csináljak? Úgy, hogy ne legyen feltűnő, kíváncsi lennék a reakciójára. Pl. ha nekem oda nyúl értem ezalatt a lábam kozotti részt, és ha megfogja a fenekem, akkor az mit jelent? Akarja ő is?

Kérlek benneteket, ne azt írjátok, hogy kicsi vagyok hozzá, mert nem és nem lefeküdni szeretnék vele, vagyis de csak még nem fogok. Előre koszi a rendes válaszokat.



2012. nov. 3. 21:12
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
nyugi, ez alap dolog, ha tapasztalt lenne sem anélkül, tudom hogy nem vetetném el a babát mert nem lenne szívem hozzá és nem akarom még elrontani az életem. Rá ér ha meglesz az egyetem.
2012. nov. 3. 21:47
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ezt az anyukásat én nem értem, pont 15L vagyok, (igaz lassan 16) de én is hazahozhatom a barátom, ha itthon van valaki. :) Szerintem beszéld meg anyukádékkal, hogy szeretnéd bemutatni, áthívni kajálni vagy valami. Ketten elvonultok, és mehet tisztes keretek között. :)

Mi úgy szoktuk, hogyha nem is házban, de nagyon kettesben, olyankor amikor randizgatunk, megpuszilom, csók, és elkezdtem mindenfele simogatni ruhán át :) aztán puszilgatom a nyakát, a vállát, benyúlok a pulcsija/pólója alá, úgy is simogatom, és elértem a kívánt hatást. :)

Barátok közelében azért nem jó, mert ott tudod hogy figyelnek, és nem tudtok annyira ellazulni, hogy felizgasson a dolog teljesen.

2012. nov. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
ha már annyira nagynak érzed magad, akkor ott van a chat. Beszélgessetek olyanokról fb-n, hogy mit csinálna veled ha ott lenne nálatok... És szerintem egy petting nektek is belefér...
2012. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nemtudom miért nem engedi meg , még korainak tartja. Nem jott be sajnos a hagy mutassam be téma..:]
2012. nov. 4. 18:24
 15/26 anonim ***** válasza:
akkor randizzatok kettesben többször :)
2012. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Akkor menjetek a fiúhoz, és ott egy petting belefér... vagy túl messze lakik?
2012. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
A Barbieddal!
2012. nov. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Nem értem az ilyen szülőket, pont emiatt lesz titkolózás ... stb. ha valaki foglalkozik a gyerekével, az megbízik benne....
2012. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Golan Trevize ***** válasza:
Ha nem akarsz vele lefeküdni, vagy más módon kielégiteni őt, akkor ne izgasd fel.
2012. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Szia!

Az hogy nem engedi, hogy felvidd hozzátok a fiút, lehet azért, mert nem gondolja hogy hozzád való. Ha pedig még egyáltalán nem ismeri a fiút, akkor először egy kicsit mesélj róla, aztán mondd el anyukádnak, hogy szeretsz a sráccal lenni, majd kérdezd meg anyukádat, hogy mikor mutathatnád be neki?!

Én 4 hónapja járok egy fiúval, már a kapcsolatunk 1 hetében bemutattuk egymást a szüleinknek, és anyu engedi, hogy nálunk legyünk.

15/L

2013. márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!