Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy izgassam fel a barátom? 15L

Hogy izgassam fel a barátom? 15L

Figyelt kérdés

Még mind a ketten szüzek vagyunk. Nem járunk egymáshoz még. Bár rég együtt vagyunk. Szóval:

Szoktunk kint lenni így tobben, én és a barátom is. Sokszor van olyan mikor kettesben tudunk kicsit lenni, ugyanis sokkal arrébb vannak a tobbiek tőlünk. Szeretném úgymond kicsit felizgatni a barátom. Mit csináljak? Úgy, hogy ne legyen feltűnő, kíváncsi lennék a reakciójára. Pl. ha nekem oda nyúl értem ezalatt a lábam kozotti részt, és ha megfogja a fenekem, akkor az mit jelent? Akarja ő is?

Kérlek benneteket, ne azt írjátok, hogy kicsi vagyok hozzá, mert nem és nem lefeküdni szeretnék vele, vagyis de csak még nem fogok. Előre koszi a rendes válaszokat.



2012. nov. 3. 21:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Ha a fenekedet fogdossa, már alapból felizgattad. Legalábbis én akkor csinàlnám :D


17/F

2012. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

sztem így ne izgasd fel, h ott vannak (még ha messzebb is) az ismerősök. Legyetek kettesben, nézzetek filmet, közben pedig mehet a dolog. :)

Az én barátommal mindig mikor nekiállunk tévézni, sosem filmnézés lesz.

Az én barátom pl. szereti azt, amikor megcsókolna, de én elhúzódom és egy aranyos szájrapuszit kap, utána pedig nyelveset.. stb. Viszont az lelohaszja, ha az ajkait nyalogatom.

Tippeket nem nagyon lehet adni, mert mint minden nő, úgy minden pasi más és más. Kérdezd meg tőle, h mi hozza lázba, vagy kérd meg, h mutassa meg. :) Jó gyakorlást. 17L

2012. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Sajnos még nem engedi meg édesanyám, hogy lehozzam :[

Még nem is volt szó a szexről a barátommal.

2012. nov. 3. 21:19
 4/26 Traune ***** válasza:
puszilgasd meg a nyakát esetleg gyengéden gyalogass rá 1-et 2-öt. de nem eláztatni kell csak érzékien a nyelveddel. befog jönni felizgatási célra, és ha épp ölelkeztek lehet azt hiszik hogy nem csinálsz semmit :)
2012. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A szexxel várjatok még szerintem, de azt nem értem, h miért nem viheted haza a srácot. Én 15-16 évesen olyan csajt vihettem haza, amilyet akartam, az egyetlen kikötés az volt, hogy kerüljük a szüleim szobáját :)
2012. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hát ha pasi lennék szerintem nekem is megengednék. De remélem már nemsokára megengedi. És hogy célozgassak rá hogy akarom őt? Mit csináljak? :]
2012. nov. 3. 21:31
 7/26 anonim ***** válasza:

#1 és #5 vagyok


Szerintem a kedves #4-es jól összefoglalta a dolgot :)

Legalábbis engem az tud a legjobban felizgatni :D

Sztem azt minden fiú szereti, pláne ha a barátnője csinálja

2012. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Rendben, koszike :]

Csak az a baj hogy akkor én is felizgulok..és annyira akarom őt, de még nem lehet :S Utálom ezt az érzést...

2012. nov. 3. 21:38
 9/26 anonim ***** válasza:

Akármikor is fekszetek le 1mással, óvszert használjatok, mert a szűz fiúk még nem tudják szabályozni az ejakulációt


Ez nem tartozik ide, de gondoltam leírom, mert ismerősömnek 16 évesen lett gyeteke :)

2012. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
*gyereke
2012. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!