Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan, hogy a lány olyan...

Van olyan, hogy a lány olyan szűk hogy a fiú nem tud behatolni?

Figyelt kérdés
barátommal hamarosan sor fog kerülni az elsőre, de elég szűk vagyok és félek hogy nem lesz jó neki (nekem nyilván fájni fog), vagy hogy annyira szűk vagyok hogy nem is fér majd be neki...ilyen létezik?
2012. okt. 17. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs:D
2012. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha még szűz vagy és elég nagy szerszámmal rendelkezik, akkor igen, lehet. Sokan azt mondják, hogy ez testi akadály, de szerintem 80 %-ban lelki. Nem írtad hány éves vagy, de gondolom fiatal. Csak akkor kezdjetek neki, ha készen álltok, mert ha nagyon rosszul sül el, annyira begörcsölsz, hogy akár az egész életedre kihathat. Ha pedig készen állsz, akkor használjatok síkosítót és gumi nélkül próbálkozzatok, mert gumival nem fog menni. És te irányíts, ne a barátod.
2012. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha izgulsz, nem bízol meg benne vagy nem is akarod igazán. Ha elengeded magad, és csak a barátodra figyelsz, semmi baj nem lehet :) Persze először nehézkesebb lesz, de majd belejöttök! Nekünk az első pár alkalommal be sem ment, de próbálkoztunk és azóta elsőre sikerül belém hatolnia. De van hogy valamiért ideges vagyok vagy nyomaszt valami, és nem tudok annyira kitágulni, akkor mondja hogy "neked nem fáj? mert nekem igen" :D ez elég furcsa, hogy a fiúknak is tud fájni, de létezik. (amúgy ne ijedj meg, ezt a mondatot eddig 2x hallottam, akkor is nyomós okom volt az idegességre szóval nem mindennapi eset :)
2012. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
aki azt írta, hogy gumi nélkül próbálkozzanak, arra azt mondanám hogy inkább ne.. ha használtok síkosítót(vagy nyálat, ha épp nincs kéznél) akkor gumival is menni fog, de szerintem ha nem húz a pasi gumit még az is rátesz egy lapáttal a csajnál, hogy "csak nehogy teherbe essek". Ez felelőtlenség. Védekezzetek mindig, vagy gumival, vagy ha komoly kapcsolat írass gyógyszert(én ezt tettem).
2012. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én nálam személy szerint ez volt,de egy idő után nem lettem olyan szűk és sikerült a dolog.Ez függhet bármitől, idővel kitágulhatsz vagy ha van egy kis petting,akkor úgy is kitágulhat. Szóval előjátékozzatok egy darabig és hidd el minden oké lesz! :)
2012. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, létezik!


Keress rá "vaginizmus"

2012. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

igen, olvastam már a vaginizmusról, ha jól értettem annak elsősorban lelki okai vannak és nagyon ritka, úgyhogy remélem nekem ez nincs...

2012. okt. 17. 20:03
 8/9 anonim válasza:
van egy rossz elképzelésem miszerint szárazon análba leszel vágva inkább nah az fájni fog baby :DDD
2012. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de vicces
2012. okt. 17. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!