Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » E két fiú közül Ki a jó? És...

E két fiú közül Ki a jó? És ki a rossz?

Figyelt kérdés

I. Egyszerűen öltözik,amolyan rendes gyerek ábrázata van. Sokat foglalkozik az iskolával,jó jegyei vannak,jó magaviselet. Szerény,simulékony konfliktuskerülő.


II. Kicsit vagányabb ábrázatú gyerek. Leszarja a sulit,inkább szórakozik. Kicsit egoista,önbizalomteljes,kimondja amit gondol.


I.es és a lányok: Egy átlagosabb külsejű lánnyal összejönnek,kapcsolatba kerülnek,és a "belső értékek" miatt szeretik egymást. Eltelik vagy 3 hónap,lefeküdnek,majd a fiúnak innentől már nem érdekes a lány elvesztette vele a szüzességét megkönnyebül,és továbbáll összejön egy másik lánnyal. Vele is rengeteg ideig csak csók max, a belső értékekre hivatkozva "komoly kapcsolatot" kezdenek,majd egy pár hónap/nap/év múlva megunják egymást,és jöhet egy újabb és újabb "komoly" kapcsolat. A fiút leginkább az érdekli,h elmondhassa van barátnője,és az érzés,hogy van mellette valaki...Aztán majd valamelyik ilyen kapcsolat tovább tart mint a többi,és összeházasodnak,stb.


II.es és a lányok: Egész más temperamentumú srácról van szó,ő alapvetően a mának élő lumper típus. Aki sok lánnyal kavar,de lazán és őszintén bevallja nekik,h egész pontosan mit akar tőlük. Fiatal férfiú lévén szüksége van a szexre,és ha talál olyan partnert aki vevő rá,összejönnek pár éjszakára,de semmi komoly hitegetés nincs benne. Nem csinál komoly kapcsolatokat senkivel,mert egyedül is jól érzi magát. Nem társfüggő,nem szeretethiányos...stb. Kissé elérhetetlennek tűnhet a lányok szemében. De valójában ez a srác is keresi a kapcsolatot. De ő,nem éri be akárkivel. Úgy van vele,hogy ha egyszer megtalálja az igazit,aki valódi érzéseket vált majd ki belőle,vele összejönnek,és soha el nem hagyják egymást. Addig is amíg nem találja meg,kiélvezi az életet. Kalandokba megy bele. De senkit sem hiteget,h szereti,meg komoly kapcsolat stb. Bár hosszú idő telik el,de végül megtalálja az igazit,és boldoggá teszik egymást,összeházasodnak stb.



2012. okt. 16. 10:45
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mielőtt megkérdeznétek,én lány vagyok,és mindkét fiút elég jól ismerem. Ők nem ismreik egymást,de talán jobb is.:) Sok beszélgetés és ismeret során ennyit tudok írni róluk. Mivel elég különbözőek kíváncsi vagyok kinek mi a jó és mi a rossz.
2012. okt. 16. 10:50
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az első. Egy álszent gerinctelen sz@r alak.

Én kb. a 2. típus vagyok, annyi kivétellel, hogy nem sz@rom le a sulit, zh-k előtt tanulok, meg óráim többségén bent vagyok.

Inkább legyen valaki egyenes, mint mikor már megbízol benne hátba szúrjon.

20f

2012. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem jó, vagy rossz. A vége ugyanaz, megházasodnak. Magyarul tökmindegy, hogy kezded, a végén úgyis elcseszed.
2012. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök egyértelmű!


Az 1. egy normális,hétköznapi rendes srác,aki keresi a hozzá illő lányt,akit elsőre nem lehet megtalálni, 2. pedig egy beképzelt,pocs,aki nem érett egy komoly kapcsolatra,de komolytalan kapcsolatra pont Ok.

2012. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Beképzelt p.öcs, mert szeret szórakozni, EGYENESEN megmondja mik a szándékai, nem etet, és nem keresi a komoly kapcsolatot, ha szerelmes lesz, majd ráér akkor?

Gondolom barátom te az első tábort gazdagítod.

2012. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ráhibáztál,mert csaj vagyok édes :)


és ebből gondoltam,hogy beképzelt


"Kicsit egoista,önbizalomteljes",

2012. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

itt inkább az a kérdés h neked melyik jön be :-)


innentől teljesen mindegy h milyen a fiú mindegyiknek ugyan az a vége max más úton értek oda

2012. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindkettő rossz választás! Az 1. lúzer 2. tipikus gizda aki könnyen otthagyna téged ha jönne egy jobb puni.
2012. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

szerintem a II. a normálisabb.

Fiatalon élje ki magát, nyugodjon le, aztán akivel jól érzi magát, horgonyozzon le. Gyerek mellet már ne szédelegjen. A házasság csak egy papír, anélkül is lehet majd boldog a párjával.

Az I-es az tipikusan az a gyökér, aki 40 év fölött is össze vissza fog szédelegni, és még a bevásárlólistát sem bízhatod rá.

Azok az emberek akik fiatalon olyanok mint a II-es versenyző, idősebb korukra sokkal megbízhatóbbak.

2012. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ma 11:07


igaza van,nekem mindkettővel volt dolgom

mindkettőnek van előnye,és hátránya is

2012. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!