Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ezek közül melyik a legjobb...

Ezek közül melyik a legjobb vírusírtó? Eset Smart Security, Mcafee, Panda Security, Microsoft Security Essentials, Norton 360 Ha van velük jó/rossz tapasztalat akkor azt is leírhatnátok. :]

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen kijelenteni bármelyikről azt hogy a legjobb, vagy jobb a másiknál, azt nem lehet. Nyilván ha valakinek az egyik vírusirtó "beenged" egy kártevőt, ami komoly károkat okoz a gépének, annak az a bizonyos szoftver nem lesz más mint egy nagy szar. Pedig aki egy kicsit is jártas az számítás teknikában, az jól tudja, hogy tökéletes védelem nincs. Az sem véletlen, hogy a szoftverfejlesztők sosem mondják ki azt, hogy "az én szoftverem a legjobb". Inkább ők is azt kommunikálják, hogy sajnos a víruskészítők mindig egy lépéssel Ő előttük járnak.

Az eredeti kérdésre visszatérve: Egy hasonlat ugrott be. Melyik a világon a legjobb középkategóriás autó ?

Ugye ezt sem lehet eldönteni, mert kinek ez tetszik, kinek a másikról vannak pozitív tapasztalatai.

De hogy a végére mondjak valami konkrétat is, én személy szerint az Eset Smart Securityt favorizálom évek óta. Gyors, észrevétlenül működik, és lekopogom nekem eddig hatásos is.

2012. júl. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gryphon ***** válasza:
nekem az avg..évek óta ezt használom, persze mindig az új verziókat.Semmi gondom nem volt vele..
2012. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2009 óta van a gépemen ESET Smart Security, nekem ez vált be.
2012. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ebből a norton piacképes a többi viccnek is rossz
2012. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
linux
2012. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rossz vírusirtó csak minden embernek más jött be nekem volt egy vírusom avastal de nem azért cseréltem le, mert az avast szar, mert nem az, mert alaptopon is az van, mert ha az lenne nem tettem volna rá, de az asztalin Kaspersky 2012 van, de csak ki akartam próbálni, hogy milyen és szeretek kísérletezni ara van az asztali gép
2012. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Norton 360 lehet ezek közül magasan a legkomolyabb, az MSE talán a leggyengébb - viszont a legkevésbé szól bele a felhasználó dolgaiba.
2012. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security5 csendben dolgozik a háttérben, rendszeresen frissiti magát, jelzi a Windows frissitéseket, de nem is lassitja a gépet.
2012. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az ESET Smart Security, de a Pandát is használok.Az béna.Szerintem az ESET Smart Security, mert bevált nekem, szerintem a Norton 360 se rossz.
2013. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!