Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » E két fiú közül Ki a jó? És...

E két fiú közül Ki a jó? És ki a rossz?

Figyelt kérdés

I. Egyszerűen öltözik,amolyan rendes gyerek ábrázata van. Sokat foglalkozik az iskolával,jó jegyei vannak,jó magaviselet. Szerény,simulékony konfliktuskerülő.


II. Kicsit vagányabb ábrázatú gyerek. Leszarja a sulit,inkább szórakozik. Kicsit egoista,önbizalomteljes,kimondja amit gondol.


I.es és a lányok: Egy átlagosabb külsejű lánnyal összejönnek,kapcsolatba kerülnek,és a "belső értékek" miatt szeretik egymást. Eltelik vagy 3 hónap,lefeküdnek,majd a fiúnak innentől már nem érdekes a lány elvesztette vele a szüzességét megkönnyebül,és továbbáll összejön egy másik lánnyal. Vele is rengeteg ideig csak csók max, a belső értékekre hivatkozva "komoly kapcsolatot" kezdenek,majd egy pár hónap/nap/év múlva megunják egymást,és jöhet egy újabb és újabb "komoly" kapcsolat. A fiút leginkább az érdekli,h elmondhassa van barátnője,és az érzés,hogy van mellette valaki...Aztán majd valamelyik ilyen kapcsolat tovább tart mint a többi,és összeházasodnak,stb.


II.es és a lányok: Egész más temperamentumú srácról van szó,ő alapvetően a mának élő lumper típus. Aki sok lánnyal kavar,de lazán és őszintén bevallja nekik,h egész pontosan mit akar tőlük. Fiatal férfiú lévén szüksége van a szexre,és ha talál olyan partnert aki vevő rá,összejönnek pár éjszakára,de semmi komoly hitegetés nincs benne. Nem csinál komoly kapcsolatokat senkivel,mert egyedül is jól érzi magát. Nem társfüggő,nem szeretethiányos...stb. Kissé elérhetetlennek tűnhet a lányok szemében. De valójában ez a srác is keresi a kapcsolatot. De ő,nem éri be akárkivel. Úgy van vele,hogy ha egyszer megtalálja az igazit,aki valódi érzéseket vált majd ki belőle,vele összejönnek,és soha el nem hagyják egymást. Addig is amíg nem találja meg,kiélvezi az életet. Kalandokba megy bele. De senkit sem hiteget,h szereti,meg komoly kapcsolat stb. Bár hosszú idő telik el,de végül megtalálja az igazit,és boldoggá teszik egymást,összeházasodnak stb.



2012. okt. 16. 10:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsére nem kell választanom közülük,mivel van barátom,és jól megvagyunk. Csak hát ismerem mindkét fiút elég jól,és azért írtam ki a kérdést mert érdekel a véleményetek. Mert az első tipikus jófiúnak ,a második meg tipikus rosszfiúnak tűnik. De ahogy jobban megismertem őket már az i megfordult a fejemben h pont fordítva van. Ez a jófiú rosszfiú sztereotípia megcáfolására készült.
2012. okt. 16. 11:16
 12/16 anonim válasza:
Hát én (is) inkább a második típusba sorolnám magam. Én azt mondom, hogy egyik se az a nagy "rosszfiú" típus, az első azthiszi, hogy most majd megtalálja az igazit, de soha nem jön össze neki. A második meg szemtől szembe megmondja a csajnak, hogy mit akar. Szóval szerintem egyik se csinál "nagy bűntettet".
2012. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem emg ez egy kreténség. Én mindig az egyes tipusba tartoztam, szenvedtem is miatta egész életemben. Megmondanád kedves kérdező, hogy az olyanok, mint én, ugyan mi a fenét tehetnének? Könnyű ítélkezni úgy, hogy nincs benne az ember a másik bőrében.

Igen, itt és msot őszinte leszek. ha lenne/lesz lehetőségem, igenis élnék vele, rosszabb már úgysem lehet. Úgyis unom már, hogy milyen 2értékes és jó ember" vagyok. eközben semmibe vesznek férfiként, mások mellettem halomra dugják a nőket és nem tehetek ellene semmit. Majd később őket nevezik mintaférjnek, míg az én típusom egy utolsó szemét patkány, aki csak tetteti magát és nem ér semmit. Pedig ugyanaz az ember vagyok most is és leszek is később. De érdekes módon ez sosem érdekel senkit.Én vagyok az, aki majd jó lesz férjnek, addig meg verjem csak magamnak.

Úgy őszintén, mi talán nem vagyunk emberek, nem érdemlünk meg egy kis örömöt?! Nincs nagy pofánk, dögös verdánk, nem verjük a mellünket, de mi is ugyanolyan emberek vagyunk, mint azok, akik után a bugyik nedvesednek!

2012. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

attól függ ki mit akar

szerintem egyik sem jó


az egyik ha komolyan elhiszi, nem ismeri önmagát, a másik legalább őszinte és igen. persze ez nem jelenti azt hogy neki ne lenne fontos amit mond, vagy nem olyan a jelleme, sok oka lehet annak, hogy megszakad a kapcsolat.


"szerintem a II. a normálisabb.

Fiatalon élje ki magát, nyugodjon le, aztán akivel jól érzi magát, horgonyozzon le. Gyerek mellet már ne szédelegjen. A házasság csak egy papír, anélkül is lehet majd boldog a párjával.

Az I-es az tipikusan az a gyökér, aki 40 év fölött is össze vissza fog szédelegni, és még a bevásárlólistát sem bízhatod rá.

Azok az emberek akik fiatalon olyanok mint a II-es versenyző, idősebb korukra sokkal megbízhatóbbak."


hülyeség. szerinted ha valaki gyökér akkor nem változhat, de ha valaki lumper, akkor biztos megnyomja az off gombot és holnaptól hűséges családapa? :)

ez a kiélés is baromság, attól nem feltétlenül fejlődik a jelleme, hogy beledugja mindenbe ami mozog.

de szerintem pontosan ezért a sztereotípiáért választja legtöbb buta lány a 2.at, mert reménykedik hogy majd pont ő változtatja meg. az első meg túl unalmas.


" ma 11:07


igaza van,nekem mindkettővel volt dolgom

mindkettőnek van előnye,és hátránya is"


erről van szó


"Nekem szerencsére nem kell választanom közülük,mivel van barátom,és jól megvagyunk. Csak hát ismerem mindkét fiút elég jól,és azért írtam ki a kérdést mert érdekel a véleményetek. Mert az első tipikus jófiúnak ,a második meg tipikus rosszfiúnak tűnik. De ahogy jobban megismertem őket már az i megfordult a fejemben h pont fordítva van. Ez a jófiú rosszfiú sztereotípia megcáfolására készült."


értelmetlen a kijelentés, mert csupán attól, hogy valaki hosszú kapcsolatra vágyik és nem éri el, a másik meg eleve csak rövidre vágyik, senki nem lesz rosszabb vagy jobb.

legalább is ízlés kérdése.

ha valaki hosszú kapcsolatot akar, neki egyik sem lesz jó. ennyi erővel az elsőtől is várhatjuk, hogy megváltozzon, ha a másodikról ezt hisszük. közhelyes naivitás lenne.


"Én azt mondom, hogy egyik se az a nagy "rosszfiú" típus, az első azthiszi, hogy most majd megtalálja az igazit, de soha nem jön össze neki. A második meg szemtől szembe megmondja a csajnak, hogy mit akar. Szóval szerintem egyik se csinál "nagy bűntettet"."


pardon!

mindkettő megmondja, hogy mire vágyik. csak az első problémákkal küzd, mert nagyobb a terve is.


" Úgyis unom már, hogy milyen 2értékes és jó ember" vagyok. eközben semmibe vesznek férfiként, mások mellettem halomra dugják a nőket és nem tehetek ellene semmit. Majd később őket nevezik mintaférjnek, míg az én típusom egy utolsó szemét patkány, aki csak tetteti magát és nem ér semmit. Pedig ugyanaz az ember vagyok most is és leszek is később. De érdekes módon ez sosem érdekel senkit.Én vagyok az, aki majd jó lesz férjnek, addig meg verjem csak magamnak.

Úgy őszintén, mi talán nem vagyunk emberek, nem érdemlünk meg egy kis örömöt?! Nincs nagy pofánk, dögös verdánk, nem verjük a mellünket, de mi is ugyanolyan emberek vagyunk, mint azok, akik után a bugyik nedvesednek!"


van benne igazság, de ez hozzátartozik a női naivitáshoz, hogy a bunkó pasi a kelendőbb. most ilyen a világ, ez a divat, vagy te is ilyenné válsz és kifogsz egy buta fruskát, vagy verheted magadnak.

2012. okt. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
az 1es balf.sz.
2012. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 TMMS válasza:
Túlvariálod
2012. okt. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!