Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 évesen ellakarom venni egy...

16 évesen ellakarom venni egy 14 éves csaj szuzeségét! Hogy csináljam hogy ne fáljon neki anyira? Boveben lent!

Figyelt kérdés

Szijasztok!Hátt ahogy már mondtam én 16 vagyok és már jo ideje járok a baratnőmmel.És mindketen továb szeretnénk lépni egy szintet! De a csaj még szuz de szeretné hogy én vegyem ell!És én ugy szeretném elvenni hogy ne okozak neki nagy fájdalmat'!:) csaj nem tulzotan de kissé sovany!

Előre is kösz a hasznos válaszokta!!:D



2012. okt. 15. 11:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Remélem ez csak valami rossz vicc!D: Nálad még a hét éves húgom helyesírása is jobb!

Első tanácsom (tudom, már többen is írták előttem), hogy tanulj meg helyesn írni és csak azután gondolkozz szexen, meg egyebeken.

Sajnálom, nem tudok többet mondani. Még mindig sokkos állapotban vagyok... 16 éves, mi?

16/L

2012. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
nedvesítsed jól be a lányt, akkor könnyebben becsúszik. tegyed be neki nagyon lassan,óvatosan, ha NAGYON fáj neki akkor sztem hagyjátok a dolgot. :))
2012. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

ti am a helyesírást jöttetek ellenőrízni vagy a kérdésre válaztolni????

(ellőző vagyok)

2012. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%
Tudod, kedves utolsó, aki olyan műveltségi szinten van, hogy nem képes alkalmazni a magyar nyelv szabályait, vagy annyira igénytelen önmagára, hogy nem is akarja, az feltételez egy erős alulszocializáltságot. Namármost, az alkotmányos jog szerint nem vagyok köteles eltűrni, hogy idiótákkal kelljen egy Földön élnem.
2012. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ha kiváncsi vagy egy veterán nő véleményére, akkor én azt mondom, hogy először ne a lécet csapd be. Az sokkoló. Főleg egy szűz lánynak. Első nüanszra inkább petting. Mondjuk úgy 3 éjszakát.


Hogy ez miért fontos? Mire akcióztok, jobban ismeritek a magatok és a saját testét. Neked nem kell azon görcsölnöd, hogy őt, hogyd lazítsd el. Mert tudod abból a 3 éjszakából, hogy a melleivel kell játszani, vagy hátát kell csókolgatni.


Ő meg nem lesz annyira oda, mert tudja, hogy ugyanaz fog történni, csak egy fokkal tovább mentek.


Én nem bántam, hogy előtte csak petting volt. Sőt szinte fájdalom nélkül szakadt át a szűzhártyám. Nem volt semmi para vele. De mikor először nyúltunk egymás testéhez, akkor annyit bénáztunk... lehet nem ez kéne legyen az első. Hogy nem tudod melyik lyukba told be.

2012. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 éves kislányt te inkább ne kefélj meg,pláne,hogy azt írod egy 14 éves csaj,nem is csaj hanem kislány,keress a korosztályodból valakit inkább
2012. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a 22-es és 25-ös komentjét!ám van köztetek valaki aki tizennégy évesen veszitete ell? inkáb csaj válaszolyon!
2012. okt. 16. 19:35
 28/29 anonim válasza:
Elég szomorú hogy ennyi idősen akartok együtt lenni... mikor még bőven ráérnétek... Egyidős vagyok veletek de még se vagyok olyan felelőtlen hogy lefeküdjek valakivel is mivel tisztába vagyok a következményekkel, és a szüleim sem így neveltek... én bejártam bioszra nektek is azt kellett volna / kellene. Kezdem azt érezni hogy egyedül vagyok azzal hogy a jövőmet építem inkább mint hogy átjáróházat csináljak magamból:) Mondjuk most már az a gáz hogy szűz vagy ... nem az hogy k*rva. 16/L
2012. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem bioszra kéne járni, hanem nyelvtanra bakker....
2012. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!