Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 évesen ellakarom venni egy...

16 évesen ellakarom venni egy 14 éves csaj szuzeségét! Hogy csináljam hogy ne fáljon neki anyira? Boveben lent!

Figyelt kérdés

Szijasztok!Hátt ahogy már mondtam én 16 vagyok és már jo ideje járok a baratnőmmel.És mindketen továb szeretnénk lépni egy szintet! De a csaj még szuz de szeretné hogy én vegyem ell!És én ugy szeretném elvenni hogy ne okozak neki nagy fájdalmat'!:) csaj nem tulzotan de kissé sovany!

Előre is kösz a hasznos válaszokta!!:D



2012. okt. 15. 11:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
59%
Az szerintem rosszabbul esne neki, ha gömbölyödne a pocakja.
2012. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Hátt természetesen védekeznénk!
2012. okt. 15. 12:38
 13/29 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy védekeztek, hanem hogy vállalod azt is ha terhes lesz?

Te 16-17 évesen apa leszel, ő meg 14-15 évesen anya.


Persze szex, az már egy lépcsőfok a felnőtté válás felé, csak a mai társadalom úgy van berendezkedve, hogy az legalább egy fél emelet is, mert nemcsak a szex van tt, hanem a nem kívánt terhesség (se a gumi, se tabi nem zárja ki a tényt) és igazából eddigi tapasztalataim szerint a társadalom nem tud mit kezdeni egy terhes tinivel.


Mert ha nincs semmi baj, és felnőttök, akkor lesz egy jó élményetek... addigra belátjátok, hogy tényleg lutriztatok, de kit érdekel, mert ti megúsztátok.


De mi van ha nem. Ha pont nálatok szakad ki a gumi? Akkor csak mélyebbre süllyedtek, mint voltatok.


Én azt mondom, kezdjétek az elején. Pl. pettingeljetek, meg ilyenek. De amíg nem tudtok felelősségteljesen szexelni, mert a felelősség teljes szex azt jelenti, hogy bevállaljátok a teherbeesést is mint kimenetel, addig maradnék a köztes megoldásnál.

2012. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
a 13 as koment kűldőnek köszönöm az eddigi leghasznosabb választ!!igazad van! de képzeljétek magatokat az én hejembe! énis szűz vagyok! szeretem a lányt! és szerintem meg fogom csinálni a dolgot!ám ugz szeretném hogy neki ne fáljon csak minimalisan! ebbe szeretnem kérni a véllemenyeiteket hogy hogy csináljam hogy neki ne faljon!! amugy már 2 eve járunk!és nem is szeretném mással csinálni csak velle!!
2012. okt. 15. 13:16
 15/29 anonim válasza:

Még azt sem tudod, hogy a mondatokban hova tedd a vesszőt, hát még azt a "vesszőt" hova tedd...

Ember, ha akkora szívtipró vagy, hogy már 2 éve együtt vagytok, igazán tudhatnád, ismerhetnéd a gyengepontjait, és az arra utaló jeleket, ha épp fáj valamije.

Ha igazán szereted, akkor meghagyod a lány becsületét, és vártok vele legalább addig, míg nem érettebben tudtok erről a témáról vélekedni.

2012. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Kapcsold már be a heLYesírás-ellenőrzőt kérlek.

Nem tudod úgy csinálni, hogy első ne fájjon, mert a szűzhártya átszakadása fájdalommal jár. Az, hogy ezt hogyan tudod kezelni, illetve ő hogyan kezeli, más kérdés, az már igényel némi érzelmi intelligenciát.

Ha felizgatod, ellazul teljesen, akkor minimálisra tudod csökkenteni a fájdalmat, de megszüntetni nem lehet, nincs rá módszer.

2012. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
Most komolyan 16 évesen így írsz? hogy jutottál 10.(?)-ig?
2012. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 BubisBublek860 ***** válasza:
Kérdező írjál már még :D Olyan vicces a helyesírásod.
2012. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Basszus, gondolkodjál már egy kicsit! Pont ez a baj azzal, ha ilyen fiatalon nem egykorúak járnak - hogy az egyik mindig előrébb van a fejlődésben. Azt most nem fogom mondani, hogy a 16 éveddel azért még te is érhetnél a szexre (főleg, ha olyan alap dolgokat nem tudsz róla, amiket itt megkérdeztél), de egy 14 éves még csak gyerek. Ha szereted, ha 2 éve jártok, ha ő kéri a dolgot - akkor is csak egy kislány még, és semmi más. Ha esetleg bejártál biológiaórára (ha már a nyelvtant hanyagoltad), akkor nagyon jól tudnod kell, hogy testileg egyáltalán nincs még felkészülve a szexre, lelkileg meg annyira sem - épp emiatt egy 14 éves még élvezni sem nagyon tudja a dolgot.


Az hogy megsértődik... hát istenem. Ha hülye, akkor legalább neked legyen már eszed úgy mégis...

2012. okt. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Az egészben az a szomorú, hogy te egy 12 éves kislánnyal kezdtél ki! Magadhoz édesgetted, aztán most hiába mondod hogy ő akarja. A nagy fenéket! Csak miattad tenné meg mert semmi mást nem ismer még a körülötte lévő világból, rohadt naiv még! Te meg csak kihasználnád. Ráadásul még soványka is, tehát testileg éretlen! Ne legyél hülye!

Keress inkább egy kifejlett lányt, akit nem rontasz meg!

2012. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!