Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 évesen ellakarom venni egy...

16 évesen ellakarom venni egy 14 éves csaj szuzeségét! Hogy csináljam hogy ne fáljon neki anyira? Boveben lent!

Figyelt kérdés

Szijasztok!Hátt ahogy már mondtam én 16 vagyok és már jo ideje járok a baratnőmmel.És mindketen továb szeretnénk lépni egy szintet! De a csaj még szuz de szeretné hogy én vegyem ell!És én ugy szeretném elvenni hogy ne okozak neki nagy fájdalmat'!:) csaj nem tulzotan de kissé sovany!

Előre is kösz a hasznos válaszokta!!:D



2012. okt. 15. 11:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek ötleteid a gyengédségre vonatkozóan akkor a szex még nem neked való. Amúgy is túl fiatal még ehhez a lány.
2012. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
tudod a lány hozta fell a témát hogy akarja a dolgot!
2012. okt. 15. 11:48
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnál mindent a sexualitásról, akkor nem vonnál párhuzamot a testalkat, a szüzesség elvesztése, és a fájdalom között.

Ameddig ezt nem tudod, nem kéne még ezt erőltetni, főleg nem egy 14 éves lánnyal. Semmi köze hozzá a testalkatának ahhoz, mennyire fog fájni az első. Az csak a gyengédségtől, odafigyeléstől, ellazítástól függ, illetve közrejátszik még a genetika is.

Legalább a helyes védekezésnek nézz utána, a következő kérdés ne a "lehet terhes a barátnőm" legyen.

2012. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Attól még Te vagy az idősebb, lehetnél okosabb, óvatosabb. "Az" még nem való egy 14 évesnek. Ha meg baj lesz: baba vagy sérülés, Te leszel az a ... , aki okozta.
2012. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

A testalkatnak semmi köze ehhez. Viszont ajánlom hogy a nyelvtan órákra is koncentrálj ne csak a szexre. A helyesírásod gyalázatos.....

Amúgy szinte minden csajnak igenis fáj az első. A lényeg legyél türelmes gyengéd és csak addig csináld ameddig nem szól. lehet elsőre be sem tudod teljesen tenni mert annyira fájni fog neki. a lényeg jól fel legyen izgulva. De 14 évesen még nagyon korai akkor is ha ö kéri.

2012. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
50%

Az én időmben először helyesen írni tanultunk meg, aztán dugni.


11 mondatodban 20 darab helyesírási hibát számoltam úgy, hogy közben működik nálad is a helyesírás ellenőrző.


Borzasztóan primitív lehetsz. Szerintem ne is próbálkozz, mert Te még osztódással szaporodsz.

2012. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos valószínűleg a barátnője is ilyen primitív hogy már 14 évesen ezt akarja....
2012. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
56%
Benne van a történetben a C-faktor :D
2012. okt. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%
Én lányként azt a mondatot tudnám, egy romantikus sóhajjal díjazni, hogy: "Szerelmem, sajnos nincs 100%-os fogamzásgátlás, és nekem a te testi, lelki épséged a legfontosabb! Nem akarlak még anyává tenni. Majd ha megért a felelősség pillanata, akkor egymáséi lehetünk!"
2012. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Hátt de tudjátok énis szeretném a dolgot:| nem csak ő:( És féllek hogy roszull fog esni neki ha vissza utasitom:(
2012. okt. 15. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!