Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam neki, hogy még szűz...

Elmondjam neki, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Egyre jobban kedvelek egy srácot, akivel még csak ismerkedünk, de mivel már volt korábban kapcsolatom, nem otthonülős vagyok(elég gyakran járok bulizni, fb-on fent van egy csomó partys kép, amiket ő látottis, sőt még kinézte belőlem, hogy volt egyéjszakás kalandom is, de ezt tisztáztam vele...) így valahogy alapvetőnek tartja, hogy már nem vagyok szűz. Szokott utalgatni a szexre, de már lassan lehet elmondanám neki mi is a helyzet... Én tényleg nagyon kedvelem őt, de félek, hogy csalódott lesz, ha megemlítem a dolgot.vagy inkább várjak ezzel amíg összejövünk? De akkor, ha szóba kerül már nem tudom hogy kerüljem a témát:D

20L


2012. okt. 14. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj... mit is akarsz megmondani neki? Azt hogy szuz vagy vagy azt hogy szuz is akarsz maradni?
2012. okt. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nálam ez kizáró ok, ha a csaj szűz, szal én örülnék neki, ha elmondanád, csak h ne fussunk fölösleges köröket.
2012. okt. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért problémázol ezen,semmi szégyellni való nincs ebben,ha majd összejöttök és s szexre kerül a sor mond el neki az őszinteség fontos a kapcsolatban,nem tudom mi értelme lenne titkolni,ha szóba kerül akkor meg mond meg neki,hogy te még nem voltál senkivel.Ha rendes normális férfi akkor örülni is fog annak,hogy nem fordultál meg több fiú ágyában is,mint sok lány.
2012. okt. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha szexre kerül sor, akkor mindenképp. ha már eljuttok a pettingig, akkor már érdemes, hogy ha ujjaz, vagy ujjazna, akkor tudja, hogy nyúljon hozzád, ne két ujjal akarja elsőre, vagy egyáltalán ne is ujjal akarjon kielégíteni, hanem csak nyelvvel... addig meg szerintem tudod kerülni a témát, ha rákérdez, vagy mondja, hogy neki volt már kapcsolata, és kérdőn rád néz, akkor meg mond meg neki mosolyogva, hogy neked még sose :-)
2012. okt. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!