Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 évesen szűz vagyok, csajokk...

21 évesen szűz vagyok, csajokkal csak barátságig jutok. Mit tegyek? Folyt. Köv.

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatom még nem nagyon volt, általában minden csajjal csak barátságig jutok, fogalmam sincs, hogy mért van ez, + ehhez erős szégyenlősség társul, körülbelül olyan szinten, hogy rettentően szégyenlős vagyok. Nem mondanám visszahúzódónak magam, sokat beszélek, de a szégyenlősségérzeten nem tudok változtatni. Belegondoltam abba is, ha lefeküdnék valakivel talán olyan szégyenlős volnék, hogy le sem mernék vetkőzni. Tudom, hogy gáz, próbálok a csajokkal többre menni, de barátságtól többre nem nagyon jutok. Továbbá fogalmam sincs, hogy ha lesz barátnőm, hogy áruljam el neki, hogy 21 évesen szűz vagyok?! Nem mondták rám még, hogy csúnya vagyok, közösségi oldalakon elég sokan szokták kedvelni a képeim, ahol általában csak az arcom látszik. Egyetemista létemre sosem gondoltam, volna hogy ilyen nehéz lesz a párkeresés. Szerintem a szégyenlősség még egész az általános/középsulira vezethető vissza, amikor elég sokan megaláztak, meg ok nélkül ütöttek (pl. székkel), csak azért mert csendesebb voltam a többinél, de bezzeg a segítőkészségemet, sosem viszonozták. Teljesen tanácstalan vagyok, minden normális válaszra kiváncsi vagyok. Előre is köszönöm.

2012. okt. 14. 04:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Akár az agykontroll is segíthet, de szerintem máshogy kéne hozzáállnod a dologhoz. Nem ismerlek, de a leírtakból arra tippelek, hogy neked egy olyan csaj jönne be, aki nem akar egyből ágyba ráncigálni, hanem udvarolhatnál neki, és szép lassan feloldódhatnának mellette a gátlásaid. Amik amúgy valószínűleg a tapasztalatlanságodból adódnak, szóval róka fogta csuka.:) Egy normális gondolkodású lányt kéne megismerned, akinek apránként ki is fejezed, hogy nem barátságra vágysz vele. Szerintem (ezt nőként mondom) a csajok az olyan pasikat rakják barátzónába, akik nem férfiként lépnek fel velük szemben.


Egyébként 21 évesen még semmiről nem maradtál le, max. kicsit később kezded, ez még nem gond. Csak arra figyelj oda, hogy ne hagyd magad beleragadni ebbe a helyzetbe, és próbálkozz rendületlenül! Sok szerencsét! :)


35/n

2012. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen, pont eltaláltad a lényeget. :) És teljesen egyezek veled! :)


81%-os válaszoló, ezt így nem nagyon értem..teljesen ugyanaz a gondod van, mint nálam? Hogy érted, hogy legmenőbb? Aki félénkébb, visszahúzódóbb esetleg szégyenlősebb típus, az hogy lehet a "legmenőbb" az egyetemen? Ezt fejtsd ki bővebben, kérlek...

2012. okt. 16. 19:11
 13/13 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sikerült beletrafálnom! :)

Akkor nincs más hátra, mint előre: próbálj megismerni minél több nőt, és minél hamarabb! Nem sürgetni akarlak, de láttam már pár pasit, akik 25-ön túl is szűzek voltak, és hát hogy mondjam, nem tett túl jót nekik, főleg lelkileg nem.


Amúgy kéretlenül hadd adjak tippet a barátzóna elkerülésére: add fel rá a kabátot (jön a tél!), nyisd ki előtte az ajtót, tartsd a feje fölé az esernyőt és javasold, hogy karoljon beléd. Vedd meg neki a kedvenc csokiját csakúgynapi meglepetésként. Írd ki a kedvenc sorozatát dvd-re. Ha egy férfi úgy akar fellépni, mint egy férfi, annak ezer és egy jele van, és kötve hiszem, hogy az ilyet barátzónába rakják. Csak ki kell fejezni. És a normális nők nagyon tudnak örülni az ilyen gesztusoknak.

2012. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!