Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 évesen szűz vagyok, csajokk...

21 évesen szűz vagyok, csajokkal csak barátságig jutok. Mit tegyek? Folyt. Köv.

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatom még nem nagyon volt, általában minden csajjal csak barátságig jutok, fogalmam sincs, hogy mért van ez, + ehhez erős szégyenlősség társul, körülbelül olyan szinten, hogy rettentően szégyenlős vagyok. Nem mondanám visszahúzódónak magam, sokat beszélek, de a szégyenlősségérzeten nem tudok változtatni. Belegondoltam abba is, ha lefeküdnék valakivel talán olyan szégyenlős volnék, hogy le sem mernék vetkőzni. Tudom, hogy gáz, próbálok a csajokkal többre menni, de barátságtól többre nem nagyon jutok. Továbbá fogalmam sincs, hogy ha lesz barátnőm, hogy áruljam el neki, hogy 21 évesen szűz vagyok?! Nem mondták rám még, hogy csúnya vagyok, közösségi oldalakon elég sokan szokták kedvelni a képeim, ahol általában csak az arcom látszik. Egyetemista létemre sosem gondoltam, volna hogy ilyen nehéz lesz a párkeresés. Szerintem a szégyenlősség még egész az általános/középsulira vezethető vissza, amikor elég sokan megaláztak, meg ok nélkül ütöttek (pl. székkel), csak azért mert csendesebb voltam a többinél, de bezzeg a segítőkészségemet, sosem viszonozták. Teljesen tanácstalan vagyok, minden normális válaszra kiváncsi vagyok. Előre is köszönöm.

2012. okt. 14. 04:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Jobb ha hazudsz, hogy már nem vagy szűz. Én 30 évesen vagyok annyi és még élek. Én lúzerebb vagyok mint Te. Neked megvan az esély, hogy többre is fogsz menni a csajok terén.
2012. okt. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

na.

szűkítsük a dolgot egy kicsit.

mit szégyellsz egészen pontosan?

az edzetlen puhány tested,netán születési rendellenességet,vagy a nem megfelelő méretű péniszed?

2012. okt. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

"Elèg sokan szokták kedvelni a képeim" kicsit szánalmasan hangzik hogy ide jutott a világ már bocsi.


Engem is aláztak & vertek általánosba mert normális voltam. Középsuliba túlléptem a dolgon, tedd te is ezt ne k*rja el pár f*szkalap az életed...

2012. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Epic, hogy még nincs is csaj a láthatáron, de már most a hazugságon töröd a fejedet, hogy el mondd e neki vagy sem. Marha jó kapcsolat lesz ha kezdetektől fogva hazudsz neki, vagy mint a 2en egymásnak.
2012. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Epic, hogy még nincs is csaj a láthatáron, de már most a hazugságon töröd a fejedet, hogy el mondd e neki vagy sem. " - 1éven belül talán csak összejön. :)

Hogy mért vagyok szégyenlős? hát mert így születtem..most mit mondjak.. erre nincs magyarázat! :D

2012. okt. 14. 14:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális, épeszű lányt nem zavarna az, hogy még szűz vagy. Aki ez alapján ítélkezik a másik felett (és eselteg csak emiatt utasít vissza), az nagyon alacsonyan áll szellemileg és morálisan is.
2012. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

szervusz sortsas

...

-körül belül én is ebbe a helyzetben voltam suliban is.

-én már lediplomáztam műszakit végeztem vagyok de sajnos egy csókig még nem jutottam el, fura ,hogy ha barátként(haveri szinten) jó vagyok akkor többre miért nem kellek...

- az utóbbi időben agykontroll-vonzás törvénye segítségével magabiztosabb lettem ... az vettem észre ha megpróbálok szemezni egy szembe jövő lánnyal ( idegen ) vissza néz és még picit a fejét is felém fordítja, de ennek ellenére se lett eddig több belelőle.

24f

2012. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti köszönöm szépen a válaszod! :)


Utolsó..az agykontrollt én is kiszerettem volna már próbálni, csak nem tudom, hogy ér-e valamennyit, vagy az egész csak időpazarlás. Mivel nem szoktam bulizni járni, gondolom te sem, ezért a legjobb módszer lenne, ha leszólítanánk az utcán egy idegen csajt, megbarátkoznánk vele, utána irány mozi, kávézó, és lehet, hogy össze is jönne valami. Csak hát a gond ott van, hogy szólítsak le teljesen ismeretlenül egy idegen csajt? Ha bátor lennék, akkor nem volna ezzel problémám.

2012. okt. 14. 17:29
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
a netten is lehet kapni elég anyagot .. az agykontrollhoz , legalábbis nekem segített ennyi is :)
2012. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez érdekel engem is,én is pont ugyanebben a helyzetben vagyok. Én is jól nézek ki,és rólam ezt senki se tudja,mert a középsulis szívatások óta rengeteget változtam és fejlődtem,most én látszom az egyik "legmenőbb" arcnak az egyetemeen,itt tiszta lappal indulhattam, a kutya nem mondná meg h szűz vagyok...
2012. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!