Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én 21/f ő 19/L. Most jöttünk...

Én 21/f ő 19/L. Most jöttünk össze, mindketten szüzek vagyunk még. Terv vagy minden jön magától?

Figyelt kérdés
Hétvégét együt fogjuk tölteni, és úgy érzem itt az alkalom. Pezsgő, csoki, film. :) Ti megterveztétek az elsőt, vagy csak jött mineden magától, mikor felfedeztétek egymást? :)

2012. okt. 12. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Éljen... Ebben a rohanó világban, azonnal össze kell feküdni...
2012. okt. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden jött magától. Én nem készültem arra, hogy "úr isten, most fog megtörténni". Óhatatlanul is stresszel az ember és az elront mindent. De majd kiderült, hogy mi lesz. Ha ő s úgy gondolja, hogy most, akkor hajrá.
2012. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább spontán csináljátok. Akkor talán nem fog idegeskedni, hogy akkor ma fog megtörténni stb. hanem a vágy hajtja majd :-D
2012. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz és nem kamu, akkor először is gratulálok, hogy van még ilyen a földön.

Minden spontán jön magától ne izguljatok:)) vagyis izguljatok. A természet megalkotta a fajfenntartást és ha nincs bennetek szégyenlősség menni fog. Sok boldogságot.

2012. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!