Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mi lenne az...

Szerintetek mi lenne az ideális életkor amikor egy lány elveszíti a szüzességét?

Figyelt kérdés
mert sztem ha vki 15 évesen már nem az , az gáz ! csak én vagyok vele így ? Én 19 vagyok és még szűz és egyáltalán nem szégyellem
2012. okt. 8. 12:32
 1/5 gelazso ***** válasza:
100%
nincs ideális kor , csak ideális szellemi érettség
2012. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a mi korunkban már nem létezik ideális vagy elfogadott korhatár. nem kell erről ennyit beszélni, az a véleményem, a dolgok változnak, ami x éve úgy működött, az most teljesen másképp és ez így van rendjén-még akkor is, ha a mi szemünkkel a világ rossz irányba tart.
2012. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Attól függ, ki mennyire érett. Szerintem 15 évesen már nem gáz, 14 még igen.
2012. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az ideális kor az, amikor már érzed, hogy igazán kívánod a szexet és az agyad is van annyira fejlett, hogy azért megválogasd, hogy kinek adod oda magadat és persze gondoskodol a védekezésről is. Ez viszont egyénfüggő! Lehet valaki már 15-16 éves olyan érett, hogy ezen a szinten van, de vannak emberek akik sose érnek meg rá normálisan, ez elég összetett dolog. Egy egészséges ember azért 17-18 éves korára eléri ezt az érettséget.

19 évesen véleményem szerint nem jó ha még szűz vagy! Ne mások elvárásai szerint akard élni a szexuális életed, hanem a saját lelki törnényeid alapján. 19 évesen az emberben már rengeteg hormon felgyülemlik és már hozzá tartozik a mindanappi, egészséges lelki és fizikai élethez a szex is, akkor is ha ennek nem vagy a tudatában. A masztizás sosem fogja neked megadni, tizedannyira sem azt az örömöt, mint egy hús-vér, igazi ember, pláne akit igazán szeretsz is. Nem nyomd el magadban a tudatod által a vágyaidat, engedd szabadjára szexualitásod, mert ez a kulcsa önmagad megismerésének is. Ha ezt elnyomod rengeteg pszichés betegség törhet elő benned később. Még fiatal vagy, még szabadon kipróbálhatod a szexualitásod, még kalandozhatsz, a házas leszel és ezt nem tetted meg még időben, később bánni fogod, ez többek közt a megcsalásoknak az eggyik fő oka is.

2012. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt csak az számít mennyire megbízható a párod akivel elveszted. nem az a gáz,hogy hány évesen vesztetted el,hanem az a gáz ha pl te 19 évesen egy berugás után egy bokorban elveszted egy fiuval akit kb 1-2 órája ismertél meg.na ez az ami gáz.

Persze ezt csak példának írtam.

2012. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!