Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan fiú vagy lány,...

Van itt olyan fiú vagy lány, aki még szűz és elmúlt már 18?

Figyelt kérdés
Csak mert én lány vagyok, kíváncsiságból kérdezem. És ha te még az vagy, mi az oka? Nem akarod még elveszíteni, nem jött még el a megfelelő partner? És nem érzed rosszul magad miatta? Kérlek, kort és nemet írjatok! Köszönöm!
2012. szept. 29. 23:01
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
30%

szerintem az emberek többsége csak ügyetlen hozzá és rosszul érzi magát miatta.

ez a "mi vagyunk a normálisak éljen éljen" meg "várok az igazi lovagra" és hasonló megnyilvánulások inkább csak önámítások.


egyrészt egyáltalán nem ez a normális, ráadásul ha így is történik ez semmit nem jelent/garantál. és lehet a normális alatt valamilyen übermenset érteni, de tény, hogy ha valaki ilyet mond, csak a saját mércéjében fényezi/minősíti magát.

tisztában kell lenni azzal, hogy az elvárásaink mennyire ésszerűek a mai világban, vagy viselni kell a következményeit.


lányok esetében a leggyakoribb ok a csúnya külső, extrém passzivitás és elvárások.

fiúk esetében csúnya külső, a gyávaság és zárkózottság.


és tény, hogy a legtöbb kapcsolat szinte csak testiségre épül.

2012. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem még mindig normálisabb egy olyan, aki vár vele, mint aki már 10 valahány évesen elveszti, ezt azért te sem mondhatod, hogy nem így van. És akkor légy tisztában te is a mondandód következményeivel, ami az én válaszom volt arra, amit írtál. Én azért vagyok még szűz, mert bár már sokan próbálkoztak nálam, túl zárkózott vagyok és nehezen megyek bele ilyesmibe. Ez igaz, de legalább nem kell mindennap azon aggódnom, hogy nem-e vagyok terhes, stb...
2012. okt. 3. 17:50
 33/40 anonim ***** válasza:
0%

"vár vele" ez elég tág fogalom

nem is mondtam hogy 10 valahány évesen elveszíteni normális, konkrétan statisztikailag átlag 16 évesen vesztik el a szüzességüket az emberek, szóval azalatt-afelett "nem normális".

hangsúlyozom, a normális nem azt jelenti, hogy "szerintem jó", akkor sem ha legtöbben így használják. ha a mai emberek átlag értelmi szintjét nézzük 20-24 évre kellene tenni a legális szex korhatárát, de még így is akadnak 30-40 évesen olyanok, akik egy 16 éves értelmi szintjén élnek.


"És akkor légy tisztában te is a mondandód következményeivel, ami az én válaszom volt arra, amit írtál."

ezt a zagyva gyerekes visszavágást remélem nem gondoltad komolyan.

igaz ez is jól példázza, hogy egy "idős szűz lány" semmivel nem értelmesebb egy olyannál, aki szexelt már akárhány évesen, mert nem ebből következik a személyiség, hanem fordítva.


az meg végképp nem érdekel, szerinted miért vagy szűz.

2012. okt. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
31-nek üzenem: Szó sincs önámításról legalább is részemről nincs.Normálisnak tartom magam annak ellenére ,hogy 18 évesen várok egy normális srácra akivel kölcsönösen szeretjük egymást és inkább úgy történjen mint pl: 14-5 évesen olyannal veszítsem el akinek még a nevét se tudom vagy egyszerűen nem jön be semmit sem érzek iránta vagy egy buliban ,mert az aztán tényleg normális dolog ám... Mellesleg nem tartom magam rondának ,sőt a környezetemtől és idegenektől is azt kapom, hogy jól nézek ki ,szép vagyok, csinos... Még mielőtt valaki lehurrog csak ,azt írtam le ,amit tényleg mondanak ,mert ha már valaki pozitívat mondd saját magáról ezen az oldalon akkor egyszerre nagyképű stb.
2012. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
nem a nagyképűségről beszéltem. de valahol természetes is hogy nem értetted
2012. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
34/35: Jó meglátás, ez tényleg így van, itt ha nem vagy olyan, hogy utálod magad, meg sajnáltatod, rögtön nagyképű lettél. De ha meg sírsz, hogy bajod van meg hasonlók, akkor rögtön megkapod, hogy ne itt rinyálj, hol itt a logika? -.- Te pedig egyik válaszoló gyerekes marhaság amit te csinálsz. Ne hogy már egy olyan legyen a menő, aki mindenkivel összefekszik, akivel csak tud már 14 évesen! Szerintem ezt te sem gondolhatod komolyan felnőtt fejjel!
2012. okt. 4. 19:50
 37/40 A kérdező kommentje:
És valóban, nem attól függ, ki mennyire normális, hogy szűz vagy sem. Talán csak normálisabb, aki tud várni vele, nem mászik rá az elsőre, aki az útjába áll. Nem általánosítottam.
2012. okt. 4. 19:54
 38/40 anonim ***** válasza:

Lányoknak: Persze, tisztelnek a fiúk hogy szűz vagy, tök jó érzés, de mit érsz el a tiszteletükkel? Nem kezdeményeznek, nem akarnak veled összejönni, te meg csak kapcsolatban akarod elveszíteni, olyannal akit szeretsz. Ördögi kör. Aztán esetleg egy srácnak mégis kellesz, elbízod magad, úgy gondolod akkor már várjon még pár hónapot.. És hirtelen ismét egyedül vagy, szüzen.


Nem mondom hogy mindig így megy, de mégis.. Amúgy én is szűz vagyok, rosszul érzem magam miatta, de nem találok senkit aki kell, vagyis egy van csak ő nem lesz az enyém..

18/L

2012. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

kérdező:

ennek nincs értelme, amit írkálsz. ráadásul semmi köze a menőséghez. a nagyképűség nem attól függ, hogy valakinek mi járt a nemiszervében vagy mi nem.

látszik rajtad, hogy elfogultan véded, skandáltok az igazatokért, de a szomorú igazság, hogy ez nem fog kárpótolni titeket semmiben, mert ettől nem leszel sem több vagy kevesebb.

és igen, általánosítasz

fölöslegesnek is tartom kifejteni, hiszen nem is akarjátok megérteni, mert már előre eldöntöttétek, mit hisztek igaznak.


ez kb ugyanannyira értelmetlen kijelentés, mint a "minden zsidó, minden német, minden keresztény, minden kutya, minden szakállas"... és társai. az emberek bonyolultan működnek, személyiségük van, és egyetlen tulajdonság alapján nem lehet megítélni őket, bár tény hogy könnyebb és kényelmesebb magunkat ajnározni mint szembenézni az igazsággal.


az utolsót meg nem igazán értem, mi köze a párkapcsolathoz a szüzességnek vagy a hónapoknak.

2012. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Utolsó, oké rendben, köszönöm a válaszod, a kérdés már nem aktuális...
2012. okt. 30. 02:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!