Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan fiú vagy lány,...

Van itt olyan fiú vagy lány, aki még szűz és elmúlt már 18?

Figyelt kérdés
Csak mert én lány vagyok, kíváncsiságból kérdezem. És ha te még az vagy, mi az oka? Nem akarod még elveszíteni, nem jött még el a megfelelő partner? És nem érzed rosszul magad miatta? Kérlek, kort és nemet írjatok! Köszönöm!
2012. szept. 29. 23:01
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Az oka az , hogy még nem találtam egy normális srácot akibe bele tudnék szeretni. Lett volna már rá lehetőségem többször is, de szerelem nélkül nem fogok. 18L.
2012. szept. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
(11-es vagyok csak lefelejtettem) nem érzem emiatt magam rosszul vagy hátrányban ,inkább abból van elegem , hogy csak olyan srácokat találok akiknek csak szexre kellenék.
2012. szept. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
20 vagyok és én is olyasmik miatt mint az előzők :) de szerintem már nem sokáig:$
2012. szept. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Még nem jött el a megfelelő partner. Pontosabban részemről eljött, de nem volt kölcsönös sajnos. Rosszul nem érzem magam miatta, szerelem nélkül úgysem tudnám megtenni. Inkább sokszor lehetetlennek tartom azt, hogy egy értelmes, hozzám hasonló gondolkodású és értékrendű fiút találjak... annyira lesújtó, hogy az emberek nagy része ennyire felszínes, középszerű és nem utolsó sorban tanulatlan. Az viszont, hogy mások mit gondolnak, nem érdekel, szerintem ez a magánügyem, még a legjobb barátnőimmel sem beszélünk róla, legfeljebb csak sejtik, hogy még szűz vagyok. :) Én komoly párkapcsolatot szeretnék, nem csak szimplán arra vágyom, végre hogy elmondhassan, hogy nekem van "pasim".

21L

2012. szept. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
*hogy végre elmondhassam :)
2012. szept. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Utolsó, bárcsak ilyen barátnőm lenne, mint te vagy. Megérné bármennyit várni.
2012. szept. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
16%

30 f

túl jó pasi vagyok,hogy odaadjam valakinek magam!

2012. szept. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Akkor maradj úgy életed végéig, megérdemled... xD
2012. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:

én is 20 évesen... az okát egyáltalán nem értem. Mérnöknek tanulok, sportolok, szerintem jól nézek ki és ráadásul jó a beszélőkém mivel jól el tudom magam adni :DD Szerencsétlen vagyok, mert olyanokat fogok ki akinek már van barátja vagy valami más nyüg, de eddig még nem jött össze semmi... Nem értem miért van ez velem, eddig nem foglalkoztam vele mostanáig és teszek érte hogy legyen. Bezzeg a barátaimnak, nekik van szerencséjüK! :D olyan szép aranyos lányok kezdeményeznek náluk hogy hihetetlen... mind1 :D van nekem elég dolgom , nem ezzel foglalkozni :D

20 F

2012. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 Mon93 válasza:

Még én is az vagyok. Az oka: még nem találkoztam a megfelelő partnerrel (pedig szerintem nem vagyok se csúnya, se válogatós). Nem érzem magam emiatt rosszul, türelmesen várok vmi 'lovagfélére' ;)

19L

2012. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!