Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan fiú vagy lány,...

Van itt olyan fiú vagy lány, aki még szűz és elmúlt már 18?

Figyelt kérdés
Csak mert én lány vagyok, kíváncsiságból kérdezem. És ha te még az vagy, mi az oka? Nem akarod még elveszíteni, nem jött még el a megfelelő partner? És nem érzed rosszul magad miatta? Kérlek, kort és nemet írjatok! Köszönöm!
2012. szept. 29. 23:01
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
56%
Itt mindenki szűz.
2012. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
28%
és hazug xd
2012. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

igen én 19 éves fiú vagyok,és az az oka hogy eddig nem volt rá szükségem.

Most pár hónapja ébredtek bennem az érzések,hogy jó lenne valakit szeretni

2012. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
jah és nem érzem magam rosszul emiatt.Sosem érdekelt a mások véleménye e téren.
2012. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
45%
Van. 19F. Az az oka, hogy vagy 18 éves.koromig itthon gubbasztottam. Utobbi időben meg mivel ha már így alakult, és vagyok olyan szerencsés, hogy egész jól nézek ki, nagydumás vagyok, jó a kiállásom és válogathatok, így flörtölgetek ezerrel, és keresem a számomra tökéletes csajt.:P
2012. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
76%
Vagyok. Ha belegondolok, négyszer lett volna rá alkalmam, de sosem kötődtem annyira a "partnerhez", így mindannyiszor visszautasítottam. Utólag már verem a fejem a falba, tapasztalatgyűjtésnek jó lett volna. 21/F
2012. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
És nem érzem rosszul magam miatta, mert hanagyon akarnám, a szövegemmel már ma éjszakára is találnék csajt.
2012. szept. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
77%

23 - lány - szűz.


Egyszerű: Nem érzem magam késznek rá. Kell ennél több? :)


Én kivételesen nem görcsölök ezen a témán. Mindennek eljön a maga ideje.

2012. szept. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Hogy mi az oka? Az, hogy meglehetősen félénk és visszahúzódó természetű vagyok, emiatt még az ismerkedés is kissé nehezemre esik.

De maga a tudat miatt nem érzem magam rosszul. Mért is kéne? Nálam nem játszik az, hogy esetleg megismerek valakit aztán másnap már megpróbáljam ágyba vinni. Megfelelő partnert pedig a mai világban nagyon nehéz találni. Sokan furcsán néznek rám emiatt, de konzervatív ember lévén nem vagyok hajlandó sodródni a tömeggel. A fülem mellett eleresztem a negatív kritikát, ha valakinek problémája van ezzel az már az ő baja, nem az enyém. :)

22/f

2012. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Én is szűz vagyok. Oka: hát bonyolult, talán az mindent elmond, ha azt mondom, keresztény vagyok. De nem azért, mert Jézus ezt, meg azt mondott és én meg olyan nagy keresztény vagyok, hogy szentfazék módjára betartom az összes előírást, mert az okos emberek ezt tanították, hanem azért, mert én is így látom helyesnek, ebben van meggyőződésem, így leszek boldog, ha betartom (hogy az első szexuális kapcsolat házasság után van). De regélhetnék én erről 16km-t, hogy nekem miért fontos, de itt hiába való lenne.

/18 éves, férfi nemű ember/


(annyit szeretnék kérni, hogy ne hülyézzetek le kérlek, mert úgysem használ semmit, ebbe nőttem bele, most már így maradok :P)

2012. szept. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!